Afyon’da dul bayanım erkek arıyorum

5
1499

Öncelikle Herkese selamlar arkadaşlar. Bir 71 boyunda oldukça bakımlı, oturmasını kalkmasını ve ortam içinde konuşmasını çok iyi bilen, siyasetten ve spordan anlayan ancak Erkekler konusunda bir türlü karar veremeyen bir bayanım.

Bundan 2 sene önce bir adamla istemeden evlenmek zorunda kaldım. Lütfen neden istemeden evlenmek zorunda kaldığımı kimse sormasın Çünkü bunu açıklamam saatler sürebilir. Evlendiğin bu adamla 11 ay boyunca yaşadım Ve sonunda boşandım. Ben Aşka inanan bir kadınım. Aşktan anlamayan, bir kadına her konuda neler verebileceğini henüz kavram almış kabiliyetsiz erkeklerden iğreniyorum.

Gerek cinsellik konusunda, gerek yatak konusunda, Gerekirse de karı koca arasında yaşanacak olan gizli fanteziler ve ilişkiler konusunda tecrübesi olmayan ve beceriksiz olan erkekler Lütfen bana hiç yazmasınlar. Ben kendisine son derece İyi bakan ve Bir erkeği nasıl mutlu edebileceğini çok iyi bilen bir kadınım. Eğer benim gibi düşünmeyen benim gibi olmayan bir insanla Yaşarsam ne kadar mutsuz olabileceğimi biliyordum ama ne yazık ki aynen böyle bir insanla 11 ayı mı çöpe attım.

Çok fazla yakışıklı olmasına gerek yok Sadece aklı başında olsun ve bir kadını nasıl seveceğini, nasıl mutlu edebileceğini bilen bir adamla Ömrümün Geri kalanını geçirebilirim. Günü birlik ilişkiler, tek gecelik ilişkiler ve kendisini çok yakışıklı zanneden yaşlı zengin olgun kadın arayan erkekler lütfen yine benden uzak dursunlar.

Ben aklı başında kalıcı Düzgün bir ilişki içerisinde bulunmak istiyorum Eğer Sizlerde böyle düşünüyorsanız Lütfen bana yazmaktan hiç çekinmeyin.

5 Gelen Mesajlar

  1. İstanbul’da oturuyorum İstanbul’da yaşıyorum Ailemle oturuyorum Kendine güvenen bayan arkadaşlardan Cevap bekliyoruz w WhatsApp’tan mesaj atabiliyorum telefon numaramı veriyorum 05547***698

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin