Ağrı’da dul bayanım erkek arıyorum

Ağrı Patnos’ta yaşıyorum aslen Sivaslıyım 3 senedir buradayım kocamdan ayrıldım Ve Buraya yerleştim şu anda burada çalışıyorum. Ama ağrı gibi bir şehirde yalnız başına yaşamak oldukça zor oluyor. Bu nedenle kendime ciddi Adam akıllı bir erkek arkadaş arıyorum.

Şu anda kafamda gerçek bir evlilik gibi bir düşünce yok. Öncelikle sevgili olup Birkaç yıl birlikte zaman geçirmek istiyorum. Benim evim birlikte yaşamamız için son derece müsait, Bu nedenle birlikte olacağım erkek arkadaşım yani sevgilim benim evimde Benle birlikte yaşayabilir. Evlenmeden de karı koca hayatı yaşanabilir diye düşünüyorum. Eğer anlaşırsak birbirimizi seversek İlerleyen zamanlarda ciddi ve İslami bir evlilik yapabiliriz.

Daha önce hiç evlenmedim ama evlenmiş gibi yaşadığım erkek arkadaşlarım oldu. Hiçbiri ile doğru düzgün bir ilişki yürütme diyeyim için hep ayrılmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bir ilişkiye hazır olduğunu düşünerek bu Site’de ilan verme gereği duydum. Şu anda Cep telefonu numaramı vermek istemiyorum. Çünkü daha önce Cep telefonu numaramı verdiğim de hep başım belaya girdi. günlerce Beni arayan çok rahatsız eden insanlar oldu. Bu yüzden karşılıklı olarak dürüst bir şekilde konuşup birbirimizi güvenirsek, o zaman cep telefonu WhatsApp numaramı Hatta, Facebook Instagram Twitter gibi sosyal medya hesaplarımı bile verebilirim.

Sosyal medya hesaplarımı vermekte de kalmam. Eğer karşımdaki erkeğe güvenir ve ondan hoşlanırsan bizzat bedenimi ve ruhumu ona verebilirim. Artık günümüzde ilişkiler mektuplaşma yoluyla gerçekleşmiyor. Sanal ortamdan yani internet üzerinden Gerçek anlamda ciddi bir ilişki içerisine girilebilir. Ben de bunu düşünerek internette sevgili arıyorum.

Bir 73 boyunda 61 kilo son derece bakımlı bir kızım. Doğa yürüyüşlerine kitap okumayı, ve Erkek arkadaşımla birlikte bir şeyler yapmayı çok severim. Oldukça eğlenceli ve pozitif enerjiye sahip bir bayanım. Birlikte olacağım insanın da benim gibi olmasını isterim. Eğer Sizler de benim gibi düşünüyorsanız ve kendinize güveniyorsanız Lütfen bana mesaj yazmaktan hiç çekinmeyin.

Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.