Amasya Sevgili Arayan Dul Bayanlar ve Boşanmış Zengin Kadınlar

Amasya’da erkek arayan, sevgili arayan zengin kadınlar, boşanmış ve koca arayan ya da eş arayan birbirinden güzel kızlar ve olgun yaşlı zengin bayanlar ile tanışma mesajlaşma sitesine hoşgeldiniz.!

Amasya’da zengin boşanmış olgun yaşlı kocasından ayrılmış bir ilişki arayan dul bir bayan arıyorum diyorsan şu anda tam olarak doğru adrese geldini bilmeni istiyorum sevgili Amasyalı dostum..

sadece Amasya’da değil, Dünyanın her yerinde boşanmış dul kadınlar sevgili aramaktadırlar. Bu durum güzel ülkemiz Türkiye’de her ne kadar Absürt bir durummuş gibi görünse de, Aslında son derece normal ve olası bir durumdur. Çünkü zaten kocasından ya da karısından ayrılmış olan dul insanlar dul kadınlar ve erkekler ikinci bir ilişki yaşama hakkına sahiptir.

Feride

Amasya Merzifon’da yaşıyorum. Kocamdan boşandım ve ikinci bir ilişkiye ihtiyacım var. Arkadaşlar ben daha çok genç bir bayanım. Çok erken yaşta bilmeden evlendiğim için kafam açıldıktan sonra kocamın ne kadar kalitesiz bir insan olduğunu anladım ve hiç zaman kaybetmeden hemen ondan boşandım.

Çünkü benim kocamın kafası hiçbir zaman açılmadı. Hiçbir zaman ne yazık ki büyü yemedi ya da büyüdüğünü anlayamadı. Kendini her zaman çocuk zannetti ve olgunlaşamadı. Tabii ki bu durum ne diyeceksin de sonunda evliliğimiz bitti.

Bu yüzden ben artık aklı başında olgun bir beyefendi ile hayatımın geri kalanı tamamlamak ve Ömrümün Geri kalan tüm zamanını onunla geçirmek istiyorum. Dürüst güvenilir ve evine ailesine karısına iyi bakacak adam gibi işinde gücünde beyefendiler bana yazarlarsa kesinlikle dönüş yapacağım.

Burcu Gündoğan hakkında 727 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.