Amasya Sevgili Arıyorum

6
52

Merhaba. İsmim Nazlı. Amasya’da kız kardeşimle beraber yaşıyorum. Kız kardeşim burada üniversite okuyor. Bende çalışıyorum. Ailemiz Denizli’de yaşıyor. Kız kardeşim de ben de burada yaşamayı gerçekten çok sevdik. Bu yüzden de bütün hayatımızı burada geçirmeyi düşünüyoruz. Kardeşimin 1 senesi daha var. Bu süre içerisinde kendisi de bir iş bulup burada yaşamaya devam edeceğiz.

Ancak siz de biliyorsunuz ki iki kız başımıza yaşamak gerçekten kolay olmuyor. Sürekli olarak tehlikelere açık bir hale geliyoruz. Bu yüzden de hem bana hem de kız kardeşime sahip çıkacak düzgün bir sevgili, eş arıyorum. ben kesinlikle çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren kızlardan değilim. Bu yüzden uzun süreli ve ciddi bir ilişki arayışı içerisindeyim. Gelip geçici ilişkiler bana göre değil. çünkü ben karşımdaki insana çok kolay bir şekilde bağlanıyorum.

Çok kırılgan ve narin bir yapıya sahibim. bu yüzden de hep beni gerçekten üzmeyecek ve değer verecek birini istiyorum. Zaten neredeyse tüm kadınlar kendisini üzmeyecek ve sevecek birini ararlar. Ben sevgiliden ziyade daha çok bana ömürlük dost olabilecek, hayat arkadaşı olacak birini arıyorum. Benim için en önemli şey saygıdır. Bu arkadaşlık ilişkilerim içinde sevgililik ilişkilerim için de geçerlidir. Eğer bir ilişkide saygı yoksa kesinlikle o ilişki bitmeye mahkumdur diye düşünüyorum.

Bir ilişki aradaki Sevgi bağı bitsede saygı Var ise düzgün ve güzel bir şekilde devam edebilirsin. Ancak saygı olmadıktan sonra ne sevginin nede Aşkın hiçbir önemi kalmıyor. bütün bunların bilincinde olan olgun düşünen, gerçekten bir aile babası olabilecek Birgül ailesine, yuvasına sahip çıkacak birini arıyorum. Benim karşımdaki erkekten hiçbir şekilde maddi bir beklentim yok dur. Bu yüzden çok fazla bir kritere de sahip değilim. Yalan söyleme yani Birgül beni üzmeyecek, kalbimi kırmayacak biri olsun bana yeter.

Amasya Erkek Arayan, Sevgili Arayan, Evlenmek İsteyen Olgun Güzel, Kapalı Bayanlar

Adı: Nazlı

Yaş: 27

Boy: 1.69

Kilo: 56

Şehir: Amasya

Aradığı: Ciddi İlişki

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

6 Gelen Mesajlar

  1. merhaba Nazlı yazınızı yeni okudum . Ben istanbulda yaşıyorum. Bir evlilik gecirdim ve iki yil oldu ayrilali yaş sorun olmazsa diğer aradığınız ozeliklere sahibim hayatımı 30 küsür yıldır marangiz ustaligi yaparak kazaniyorum. Hiçbir yere bagim yok tek başına bu dunyada yasamaktayim.Ben sorumluluk sahibi işini bilen nerde ne zaman ne yapacağını bilen az ve oz konuşan sakin mülayim soğukkanlı çalışkan 1, 80 boyunda 80 kg ağırlığında biriyim ararsan 530029**

  2. Nazlı Merhaba sana bunları istanbuldan yazıyorum Sizi gayet iyi anlıyorum bizim bu ulkede sahipsiz bayanlarin işi hayatı çok zor. Eğer aradaki yaş farkı sizin içinde soru olmazsa ben sana ve kiz kardeşine sahip olurum. Ben aslen Çorumlu yum Lâkin çocuk yaştan beri istanbuldayim bu istanbulu oldum olası sevmedim sevmiyorum iki yil önce de evliligim sona erdi iki yıldır istanbulda bir basinayim bütün çevremden koptum hiç bir kimseyle artık görüşüyorum zaten bu siteyede istanbul dışında biri ile tanismak için üye oldum. Nazlı ben meslek sahibiyim marangoz ustası olarak her yerde işimibulur parami kazanirim ben sizi aanladım umarım sizde beni anlarsınız. Eğer arayıp tanışmak ister iseniz iletişim 530029 7065 kendinize iyi bakin ben olmasamda Allah gönlüne göre birini çıkarır inşallah sana tek bir şey daha söyleyeyim sen sen ol burdan yazanlara hemen güvenme titiz ve sorgulayici ol

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin