Ankara Bayan Ve Kız Telefon Numaraları

Ankaralı dul bayanlarla tanışmak, Ankara’dan bayan arkadaş arıyorum diyenlerin derdine çare olmak için buradayız. Ankara’da bulunan birbirinden güzel bayanların, ciddi ve İslami evlilik düşünen ya da tek gecelik ilişki düşünen olgun zengin yaşlı dul evli bayanların sohbet merkezine ve Arkadaşlık sitesine hoşgeldiniz.

Ankara ‘ da Sevgili arayan , Erkek Arkadaş Arayan ya da Dürüst bir şekilde , temelleri sağlam bir yuva kurmak için evlenmek isteyen Bayanlar ile sitemiz sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Bu Sayfada Neler Var ?

Dilan

Ankara’da yaşıyorum 29 yaşındayım daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ve bu evlilikten olan bir çocuğum var. Bir 72 boyunda, 59 kilogram gayet fit ve bakımlı bir bayanım zaten fotoğrafından da ne olduğunu görebiliyorsunuz.

Hiçbir zaman hiçbir yerde erkek arkadaşını ya da kocasını utandırmayacak bir kadınım..! Yani benimle birlikte olacak olan kişi hayatının en büyük şansını yakalamış olabilir. Kimseden herhangi bir maddi beklentim yoktur. Ankara’da maddi destek arayan dul bayanlarla ya da maddi desteğe ihtiyacı olan maddi destek verecek erkek arayan üniversiteli kızlarla falan beni karıştırmayın.

Ben dürüst düzgün güvenilir bir erkekle birlikte hayatımın geri kalanını adamakıllı geçirmek için buradayım.

Gülselin

24 yaşında esmer bir kızım. Daha önce hiç evlilik gerçekleştiremedim Çocuğum falan yok. Ben Ankara’da beraber güzel vakit geçirebilecek Eli yüzü düzgün bir erkek arkadaş arıyorum.

Ankara’da Suriyeli, Rusya’da yabancı bayan arayanlar Lütfen bana yazmasınlar kaç kere söyledim ama yine de yazıyorsunuz. Ben tamamen Türk kızıyım. Tabii ki bu nedenle, Azeri bayan arkadaş arayanlar falan bana yazınca rahatsız oluyorum Türkmen bayan arkadaş arıyorum diye yazıyorsunuz Arkadaşlar gördüğünüz gibi ben Türk’üm.. Lütfen bu konuya hassasiyet gösterelim.

Birlikte zaman geçirebileceğim aklı başında birine ihtiyacım var. Ankara’da yalnız yaşıyorum üniversiteyi burada okudum ve hayatımın geri Kalanına da burada devam etmeye karar verdim. Ailemin de onayını aldıktan sonra Çok şükür artık Ankara’da tek başıma yaşayabiliyor. Ama insanlar bir noktadan sonra artık hayatında bir kişinin daha olmasını istiyorlar.

Daha önce hayatımda bir kız arkadaşım vardı ama Kız kıza olunca aynı evi paylaşmak çok zor oluyor. Bu yüzden bir erkek arkadaş edinmek gerektiğine karar verdim..

Arama:

ankara eskon bayan telefon,
Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

4 yorum

  1. Ben fatih esmer 175boyunda ciddi bir insanın aklı basında oturmasını kalkmasını bilen bir bayanla hayatımı birleştirmek istiyorum beraber uzun süreli bir ilişki yaşamak beraber hayatın her zorluğunu aşmak anlam katmak adına birlikte yaşamak istiyorum daha sonra uyum içersinde olursak bu evliliğe dönüşür saygılar mail atın no bırakın [email protected]

  2. Ankara’da yaşıyorum 42 yaşındayım dürüst birisiyimdir ayrıldım. bayan arkadas dost arıyorum gizlilik içerisinde.siz bayanlar da eğer düşünür ve uygunsa daha detaylı görüşebiliriz. Yalnız olmuyor kendini bilen birisi için. 5425***365.teşekkür ederim

  3. Ankara’da yaşıyorum dürüst birisiyimdir gizlilik içerisinde bayan arkadas dost arıyorum ayrıldım 42 yaşındayım. Görüşmek isterseniz. Besyuzkirkikibesyuz.altmış üç altmış beş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.