Batman Dul Bayanlar Sitesi

2
2030

Batman’ın Beşiri, gercüş, Hasankeyf, kozluk, merkez, Sason olmak üzere bütün ilçelerden dul bayan arkadaş ilanları almaktayız bu ilanlardan gerek evlilik arayan gerekse sadece sevgili arayan dul bayanlar bulunmaktadır. Sayfamızın bu kısmında batmandan dul bayan ilanlarına ayırmış bulunmaktayız.

Ancak sitemizin diğer bölümüne göz attığınız zaman Türkiye’nin diğer şehirlerinden, ilçelerinden bir çok bayan arkadaşlık ilanlarına denk gelebilirsiniz. Sitemizde sadece dul bayanlar değil bekar genç kızlardan zengin ve yaşlı kadınlara kadar herkesin ilan paylaştığı bir yerdir. Bundan dolayı şansınız bu sitede oldukça yüksektir. Çünkü belkide aradığınız aşk Batmanda değildir. Belki de Türkiye’nin bambaşka bir bölgesinden çok kafa dengi, hayatınızın geri kalanını geçirmek isteyeceğiniz biriyle tanışabilirceksiniz.

Batman Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Sitemiz günde yüzlerce bayan arkadaşlık ilanları almaktadır. Bu sayfamızda batmandan dul bayanların cep telefon veya WhatsApp numaraları bulunmaktadır. Ancak sizler de takdir edersiniz ki bizler kimsenin kimseyi kandırmaması için, dolandırmaması için, kalbini kırmaması için cep telefonu ya WhatsApp numaraları sitemizde ya sansürlüyor ya da hiç yayınlamamaktayız. Çünkü günümüzde inanılmaz derecede dolandırıcılıklar söz konusu olabiliyor. Elimizin altındaki cep telefonları aslında inanılmaz bir tehlike içermekte.

Biz bu tarz durumlarda sorumluluk, mesuliyet kabul etmediğimizden dolayı sitemizde bu tarz şeyleri yayınlamamayı tercih ediyoruz. Ancak eğer isterseniz kendinize uygun gördüğünüz, eş arayan kadının ilanının altında mesaj gönderebilir ya da yorum yapabilirsiniz. Böylelikle kendisiyle birebir olarak konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun sonucunda eğer kendisi de size uygun bir eş olarak görür ise konuşmanızı cep telefon veya WhatsApp üzerinden ya da Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerine taşıyabilirsiniz.

Batman Evlilik Arayan Dul Bayan İlanları

Sitemizin bu sayfasından batmandan evlilik arayan dul bayan ilanlarını bulabilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere günde o kadar çok ilan gelmekte ki bizler artık bu ilanlara yetişememekteyiz. Bundan dolayı ilan verdiğiniz gün anında onaylayamamakdayız. Dolayısıyla eğer aradığınız aşkı şu anda burada bulamadıysanız sitemizin diğer ilanlara da göz atabilirsiniz ya da sitemizi her gün ziyaret ederek yeni eklenecek olan ilanlara bakabilirsiniz.

Çünkü Sitemize ilk giriş yaptığınızda hemen yazdığınız ilk yorum da size geri dönüş yapılacak diye bir şey yoktur. Eğer karşınızdaki kadın sizin yorumunuza geri dönüş yapmadıysa Buda sizi umutsuzluğa sürüklemesin. Belki de kaderimizde olan kişi o değildir. Dolayısıyla aramaktan, denemekten kesinlikle bıkmayın usanmayın. Ne de olsa güzel şeyler hep zor olan, geç gelen şeylerde diye boşuna dememişler.

Batman Sevgili Arayan Dul Bayan İlanları

Bazılarımız ikinci hatta üçüncü evliliği yaparken bazılarımız ise ilk evlilikten sonra evlilikten inanılmaz derecede korkmakta ve tiksinmiş durumdadırlar. Sitemizde bu tiksinme durumundan dolayı bir daha evlenmek istemeyen bir çok dul bayan arkadaşımız bulunmaktadır. Bu dul bayanlar yalnızca hayatlarını, ömür boyu devam ettirebilecekleri bir erkek arkadaş, yani bir hayat arkadaşı aramaktadırlar. Aslında bunun evlilikten hiçbir farkı yoktur diyebiliriz.

Günümüzde bir çok kadın erkek arkadaşıyla birlikte aynı evde yaşamaktadır. Evliliğin tek farkı olayın resmiyete dökülmesi ders. Çünkü aynı evde bir kadınla bir erkek yaşadı zamanda yine aynı evlilikteki gibi bir hayat sürmektedirler. Yedikleri içtikleri bir, eve giren para bir, bu gibi bir çok şey aynıdır. Bundan dolayı bir çok kadın tekrardan evlilik yapmayıp yalnızca sevgili, erkek arkadaş aramaktadırlar.

♥️ SİBEL

39 yaşında dul iki çocuklu bir kadınım. Çocuklarımın ikiside boyumu aşmış durumdalar. Çocuklarımın ikisi de büyüdükten sonra babalarıyla birlikte yaşamaya başladılar. Ben ise yalnız kaldığından dolayı artık hayatıma bir erkek arkadaş arıyorum. Hayatım boyunca hep mücadele ederek yıllarımı harcadım. Ben iki tane çocuğu da tek başıma büyüttüm.

Bundan dolayı artık kendimi birazcık zaman ayırmak istiyorum. Kendi mutlu olduğum şeyleri yapmak istiyorum. Çünkü insanın çocukları varken hep onları mutlu oldukları şeyleri yaparken, aman onlara bir şey olmasın diye bir bakıyorsunuz ki yıllar geçmiş. Dolayısıyla ben bu kaybettiğim yıllarımı yeniden yaşamak, kendimi yeniden doğmuş gibi hissetmek istiyorum. Yapagınız yorumları simdiden tşk.

2 Gelen Mesajlar

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin