Batman Evlilik İlanları | Evlilik Siteleri

Batman Evlenmek isteyen bayanlarla tanışma sitesi, İslami evlilik düşünen ve isteyen kadınlarla arkadaşlık sitesi, evlilik isteyen, evlenmek isteyen olgun ve dul kadınların cep telefon ya da WhatsApp numaraları sayfamıza hoşgeldiniz.

Hepimizde olduğu gibi Batmanda da bir çok bay ve bayanın hayali iyi bir insandı, uyumlu bir kişiyle evlilik gerçekleştirmektir. Sitemizin bu kısmı ise batmandan evlenmek isteyen bay ve bayanların evlilik ilanları için oluşturmuş bulunuyoruz. Sitemizi bu kategorilere ayırmamızın sebebi ise sizlerin aradığınız işi çok daha kolay bir şekilde bulabilmeniz içindir. Dolayısıyla hangi ilde ya da hangi ilçede olduğunuzun bir önemi olmaksızın seslihane bayan arkadaşlık ve evlilik sitesinde her bölgeden kendinize arkadaş, sevgili, eş bulabilirsiniz.

Ayrıca sitemize ilan gönderen ya da yorum yapan kullanıcılarımız ile birebir olarak diyalog kurma şansına da sahipsiniz. Bu diyaloglarınız, sohbetlerine sonucunda eğer anlaşırsanız bir arkadaşla, ilişkiye başlamış olursunuz. Şöyle bir avantajımız var ki sitemiz ağzına kadar ilan doludur. Ayrıca her günde yeni yüzlerce ilan gelmektedir. Bu yüzden de içlerinden birileriyle illaki uyum sağlayabileceğinize inanıyoruz.

Batman Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde yalnızca uzun süreli ya da ciddi ilişki arayan kişiler yoktur. Sitemize batmandan yalnızca sevgili arayan, erkek arayan, erkek arkadaş arayan bir çok bayan da ilan veriyoruz. Bu ilanları ise ana sayfamızdan Batman ile alakalı oluşturduğumuz diğer kategorilerden ulaşabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey sizin gerçekten evlilik isteyip istemediğinizdir. Çünkü sitemizde her türlü arayışı gerçekleştiren bir çok kadın vardır.

Batman Evlilik İlanları Konusunda Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Merkez
  • Kozluk
  • Sason
  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf

Batman Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sizlerde Batmanda yaşayan birbirinden güzel genç ve olgun kadınlarla tanışmak için, sohbet etmek için sitemizde altta bulunan yorum yap butonunu ya da canlı sohbete bağlan butonunu tıklayarak sohbet edebilirsiniz. Sitemizde her telden bay ve bayanı bulmanız da mümkündür. Bu yüzden de ilan verenlerden illaki birileriyle uyum sağlayabilirsiniz.

♥️ CANAN

MERHABA. 34 yaşında daha önce bir kez evlenip boşanmış bir kadınım. Önceki ilişkim den çocuğum olmadı. Ayrıca çokta kısa sürdü diyebilirim. Batmanda yalnız başına yaşayan bir kadınım. Boşandıktan sonra ailemle aram açıldı. Çünkü ailem benim aile dostlarının erkek Çocukları ile evlenmemi uygun görmüşlerdi. Biz her ne kadar uygun olduğumuzu düşünme sekte ailelerimiz karar verdiğinden dolayı evlenmek zorunda kalmıştık. Bu yüzden de ilişkimiz pek yürümedi. Ancak yine de medeni bir şekilde ayrıldık. Bir insan gerçekten uyum sağlamıyorsa uzatmanın bir anlamı yoktur diye düşündük.

Bu yüzden de kesinlikle eski kocam hakkında kötü bir şey düşünmüyorum. Tamamiyle aynı sorundan dolayı böyle bir işe kalkışmış bulunduk. Boşandıktan sonra ise iki tarafında ailesi bize karşı oldukça tavır aldılar. Halbuki bu çok doğal bir şey. Sonuçta aynı evde yaşayan bizleriz. Bu konuda söz sahibi olmaları ya da bize küsmeleri gerçekten çok saçma bir durum. Bu tarz saçmalıklara da dayanamadım için ailemle görüşmüyorum. Yalnızca kız kardeşimle arada bir görüşme fırsatını buluyoruz. Ancak aynı şehirde olmadığımızdan dolayı pek görüşemiyoruz diyebilirim. Zaten aileden kopmak benim vermiş olduğum en doğru karardı.

Şimdiye kadar vermiş olduğum bütün yanlış kararlardan dolayı kendilerini suçlamak istemesem de hep onların etkisinde olduğundan dolayı yanlış kararlar verdiğimi düşünüyorum. Aman kimse kırılmasın aman kimse üzülmesin diye diye hep hatalarla dolu bir hayatım oldu. Bu yüzden de artık kendi kabuğuma çekilerek kimseyi dinlememe kararı aldım. İlk yaptığım ise ailemden ayrı ve uzak bir yere taşımak oldu. Şu anda Batmanda yaşıyorum ve oldukça mutluyum diyebilirim. Ayrıca huzurumda yerinde. Bu yüzden de artık hayatıma kendi bulduğum ve kendi karar verdiğim bir kişiyi almak istiyorum.

Evlilik için acele etmeye gerek yok ancak kısa süreli ya da gelip geçici bir ilişki aramıyorum. Bu yüzden de evlilik ilanları sayfasına ilanımı veriyorum. Eğer sizlerde benim gibi düşünüyorsanız ve uzun süreli ciddi ilişki insanı iseniz o zaman gerçekten uyum sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca birbirimize karşı anlayışlı olduğumuz sürece diğer bütün kalan problemleri halledebiliriz diye düşünüyorum. Sonuçta hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa anlaşır derler. Bu yüzden konuşmak gerçekten önemli bir şey. Ayrıca karşılıklı olarak birbirimize karşı oldukça anlayışlı olmalıyız diye düşünüyorum.

Sonuçta iki farklı insanın aynı eve girmesi hiç kolay bir şey değil. Eminim ki ne kadar uyumlu olursak olalım bazı problemler çıkacaktır. Ancak bunları büyüterek ya da kavga haline dönüştürerek birbirimizi yıpratmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Eğer birbirimize karşı orta yolu bularak, taviz vererek yaşarsak kesinlikle mutlu bir evliliğe adım atacağınızı düşünüyorum. Eğer sizde benim gibi olgun düşünen ve olgun davranan biri iseniz kesinlikle konuşup görüşebiliriz.

Ayrıca ilişkiye zaman vermek için de oldukça bol vaktimiz olacak diye düşünüyorum. Yalnız yaşayan bir kadın olduğundan dolayı dışarı çıkarken aileden izin almak gibi dertlerim yok. Bu yüzden de istediğim zaman dışarı çıkabilirim. Ne kadar çok birlikte vakit geçirirsek birbirimizi o kadar iyi tanıyacağımızı düşünüyorum. Umarım herkeze aradığı aşkı ve aradığı sevgiyi bulabilir. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 727 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.