Bayan Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

7
351

Kız arkadaşımıza doğum günü mesajı göndermek istiyorsunuz bir internete girdiğimiz deli gibi arama yapıyorsunuz değil mi ?

Bu makalemde sizlere kız arkadaşa doğum günü mesajları, bayan arkadaşa doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü mesajları, eşime doğum günü mesajları şeklindeki bütün aramalarının cevaplarını vereceğim. Kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız doğum günü mesajları ile karşılaşacaksınız. Sizler de bildiğiniz doğum günü mesajlarını aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

 1. Doğum günün kutlu olsun Bir tanecik sevgilim. Rabbim hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.
 2. Zaman su gibi akıp geçiyor olsa bile, hiçbir Zaman geçmeyecek tek şey sana olan aşkımdır. İyi ki seni tanıdım iyi ki hayatımdasın mutlu yıllar.
 3. Hayat seni üzdüğü zaman, omzuna uzanan tek el benim elim olsun. Seni deliler gibi seviyorum sevgilim mutlu senelere, güzel senelere, aşk dolu günlere birlikte…
 4. En kötü anlarım da hep sen vardın yanımda… İyi ki seni tanıdım, iyi ki seni sevdim. İyi ki varsın canım sevgilim. Mutlu yıllar.
 5. Sevgili, kızgın olduğunda ve ağladığında sana tebessüm ettiren insandır. Sen beni kahkahalara boğan biricik aşkımsın. İyi ki varsın bir tanem nice mutlu yaşlara…
 6. Birlikte kalmak, hiçbir zaman bütün şartlarda ayrılmamak, en kötü günlerde değil her anında yanında olmak istediğim tek insan sensin. Çünkü sen benim bu hayattaki en değerlimsin. İyi ki doğdun.
 7. Öyle bir devirdeyiz ki, dost gibi görünüp arkandan sinsice gülen samimiyetsiz insanların olduğu bir devir… Ama ben öylesine şanslı bir insanım ki, senin gibi bir sevgiliye sahibim. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın canım sevgilim.
 8. Bana çok dua etti demek ki annem “karşına iyi insanlar çıksın” diye… Beni her zaman doğruya yönlendirdin. Çok şanslıyım ki senin gibi bir sevgiliye sahibim. İyi ki doğdun canım sevgilim.
 9. Aşık olduğun insan bazen ufkunu açar bazen de gönlünü.. aşık olduğun insan hayattaki tek dostun ve sırdaşın olur. İyi ki doğdun canım aşkım.
 10. Her zaman dedim, yine diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğdun canım sevgilim.
 11. Seni anlayan seni dinleyen,dertlerini paylaştığın bir insanla can dostu olmak ve ona deli gibi aşık olmak dünyadaki en güzel mutluluktur. İyi ki doğdun bir tanem seni çok seviyorum.
 12. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim. Allah ikimizin de gönlüne göre versin. Nice yıllara birlikte…
 13. Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri ve beklemediğin bütün sürprizleri karşına getirsin. Mutlu yıllar melek yüzlü sevgilim.
 14. Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatıma… Her zaman sevgi ile yaşa, seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.
 15. Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.
 16. Doğum günüm sana tıp ve bilim dünyasına şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice senelere birtanem.
 17. Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin sevgilim. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.
 18. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını temenni ediyorum. Benimle ve çocuklarımızla birlikte nice mutlu yıllara… Seni seviyorum canım karıcığım.
 19. Sevgili kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim hem sevgilim hem bir tanecik dostumsun. Sen benim can dostumsun. Her şeyimsin… Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun.
 20. Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa diğer bir arkadaşlıktan ve sevdadan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını arabayı senin üzerine asla uğraşma. Seni deliler gibi seviyorum doğum günün kutlu olsun.
 21. Senden kilometrelerce uzaklara gizlenmiş olan bir bulut parçası gibi olsam bile,aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece benim sevgilim olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.
 22. Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, Sevgi hak etmeyi, vefa hatırlamayı, aşk paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
 23. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 24. Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış Gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Aşkımızla ağlar sevgilimizle güleriz biz. Canım sevgilim nice mutlu yıllara.
 25. Bugün belkide birçok kişiden doğum günü mesajı alacaksın. Ancak şu an okuduğun en farklısı. çünkü tamamı ile sevgiyle ve aşkla yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın iyi ki doğdun sevgilim seni deli gibi seviyorum.

Sizlerde Bildiğiniz Doğum Günü Mesajlarını Bizlerle Paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız doğum günü mesajları aynı gün sitemizde yayınlanacaktır.! Şimdiden herkese teşekkürler.

Seslihane.Com / Doğum Günü MESAJLARI

7 Gelen Mesajlar

 1. “Gözlerimin en parıltılı ışığısın, gülümsemelerimi süsleyen kadınsın, kalbimin atmasının en güzel nedenisin. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımın en kaynağısın. Mutlu güzel yıllarımızın olması dileğiyle bir tanem.”

 2. “Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle sevgilim.”

 3. “Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.”

 4. “Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.”

 5. “Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.”

 6. ”Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için herşeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına…”

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin