Bilecik Evlilik İsteyen Erkek Arıyorum

7
48

Merhaba. 33 yaşında dul bir kadınım. Bir tane oğlum var kendisi babası ile birlikte yaşıyor. aynı şehirde olduğunuzdan dolayı ayda bir kere oğlumla görüşüyorum. Onun haricinde çalıştığım için de pek fazla zaman bulamıyorum. Yani sizin anlayacağınız dağılmış bir aileye sahibim. Böyle bir ailemin olması beni gerçekten çok üzüyorsun. Ben sıfırdan yeni bir aile kurup güzel düzenli bir yuvam olsun istiyorum. Şu anda Bilecik’te yalnız başıma yaşıyorum.

ben üniversite çağlarından beri zaten yalnız başına yaşamaya alışık bir kadınım. Ailemi birkaç yıl önce kaybettim. annemle babam birbirlerine karşı inanılmaz derecede bir aşk ile bağlı lardı. Ancak annem maalesef ki kansere yakalandı. Bu süreç tüm ailemiz için çok zorluyordu. Bu süreç aslında benim çok fazla olgunlaşmamı sağladı desem yalan olmaz. Çünkü insanların gerçek yüzlerini düştüğünüz zaman görüyorsunuz.

biz çekirdek aile olarak bütün sıkıntılarımızı beraber atlattık ve birbirimize tutunduk. Ancak hastalığın ilerleyen süreçlerinde babam üzüntüsünü dayanamayıp bunalıma girdi. Her ne kadar onu kurtarmak için çalışsak ve çabala sakda girmiş olduğu depresyondan bir türlü çıkamadı. Sonrasında annem hayata gözlerini yumdu. Annemi kaybettikten sonra babam bir daha hiç kendine gelemedi. Sonra bir gün intihar ettiğini öğrendik.

Benim için gerçekten çok acılı zamanlardı. Erkek kardeşimle birlikte inanılmaz büyük sıkıntılar yaşadık sonrasında ise hayat mücadelesi üzüntüler sıkıntılar derken kardeşimle de birbirimizden koptuk nokta Çünkü birbirimizi görmek bize yaşadığımız kötü zamanları hatırlatıyordu. Yine arada bir haberle ship yazışıyoruz ancak pek fazla bir araya gelmekten çekiniyoruz. Zaten kendisi de evlendi.

evlenip kendi hayatını kurduktan sonra iyice koptuk diyebilirim. Ben de bu hayatta yapayalnız bir şekilde kaldım. Kendimi övmek için söylemiyorum ama gerçekten güçlü bir yapıya sahibim nokta kendime de sahip çıktım erkek kardeşime de sahip çıktım. Bütün ailenin yükü benim omuzlarıma binmişti. Bütün bu sıkıntılardan çok güzel bir şekilde sıyrıldım.

Hayatımın kısaca özeti bu diyebilirim. Tabii ki pek kısa olmadı ama… Bu şekilde bir geçmişim var. Bu nedenle artık üzülmek kalbimin kırılması ya da sıkıntılar çekmek istemiyorum. Bu yüzden lütfen düzgün insanlar benimle iletişime geçsinler.

Adı: Pınar

Yaş: 33

Şehir: Bilecik

Aradığı: Ciddi İlişki (Evlilik)

Sigara Kullanımı: Var

Alkol Kullanımı: Var

7 Gelen Mesajlar

  1. Dağılan aile yi toplayabilir yeni bir düzen kurulur. Yeterki yalansız düzgün ilişki olsun.Benim niyetim de o yaşım 40 size uyarsa arayın detaylı konuşuruz sevgiler

  2. Bir daha resmine baktım pınar adın seninle uyumlu pınar gibi çatlayabilirsin dağılan her şey toplanır yalansız dolansiz eğitimciyim ciddi olarak mesaj lasirsak veya ararsan sizi anlyabilr sizde beni sevgiyle kal

  3. Size her gün yazmaktan inanın bıkmam harika resim ayrıca iç güzelliğin iz dışa vurmuş ararsan sevinirim yazmanı bekliyorum siz yazmadan benim ciddi olduğumu anlaşılmaz sevgiyle kal

  4. Merhaba. Ben Frankfurtta yaşıyorum. Sizinle evlilik amacıyla tanışmak istiyorum. Ama ben Almanyada yaşıyorum. Evlilik durumunda Almanyada yasamak durumunda olacağız.

  5. Evlendinmi yoksa arayip sormadıgina göre zaten size ulaşmak zor birde site yazdıklarımızı beğenmeyip silip duruyor siz hic olmassa yazın yada tel numarasını isteyin konuşalım lütfen ses verin sevgiyle kal ….

    • sus be paçoz 😀 düzgün yorum yapılmadığında yayınlamıyorum 🙁 bide bazı ilan veren hanımlar mail üzerinden insanlara dönüş yapıp arkadaş oluyorlar. O yüzden baktınız size dönüş yok yeni aşklara yelken açın

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin