Dost Arayan Bayanlar ve Kadınlar Güncel 2019

Dost Arayan Bayanlarla iletişim ve Dost Arayan Olgun Dul ve Zengin Kadınlar 2019-2020 GÜncel Arkadaşlık ve Dostluk Evlilik Siteleri Sitesi
Dost Arayan Bayanlarla iletişim ve Dost Arayan Olgun Dul ve Zengin Kadınlar 2019-2020 GÜncel Arkadaşlık ve Dostluk Evlilik Siteleri Sitesi

Kendine dost arayan zengin bayanlar, dost arayan bayanların cep telefonunu WhatsApp sohbet numaraları, dost arayan kadınların Facebook, Twitter, Instagram adresleri Sitemize hoşgeldiniz.!

Dostluk bu hayattaki en önemli şeylerden birisidir. İnsanın yanında kendisine destek çıkan ve hayatı boyunca yanında olabileceğine inandığı ve sonuna kadar güvendiği bir dostu olması kadar önemli bir şey daha olamaz diye düşünüyorum. Kaliteli bir dost, bir sırdaş Dertlerinizi ve kafanızdaki bütün planlarınızı anlatabileceğiniz bir arkadaş edinmek bu hayattaki en önemli şeydir diye düşünmekteyim.

Gerçek dostluk birbirini karşılıksız ve koşulsuz olarak sevmektir. Her şartta yanında olan insandır. Yaşlandığın, kambur hale geldiğini ve artık yüklendiğin bir insan olduğunda bile seni insan gibi hissettirebilecek seni senden fazla düşünen kişidir dostum. Seni çocuğu gibi seven, evladı gibi kabullenen güzelliğinle ve çirkinliğin ne yanında olmayı isteyen kişiler dostunuz.

“Dostum” diye bildiklerimiz bir elin parmakları kadar az olurlar. Hatta bir elin bir parmağı bile olabilirler. Çok az olurlar ve tektirler; çünkü dostumun doğasında ve genetik yapısında bu vardır. Dost dediğiniz insan, varlığını Her ne şart olursa olsun iyi günde ve kötü günde birlik, Bollukta ve varlıkta, dar günde zorlukta ve sıkıntılı günlerimizde içinizde hissettiğiniz biricik can dostunuz demektir. İşte bu sebepten dolayı dost arayan bayanlar sitemizi sık bir şekilde ziyaret ediyorlar. Aynı şekilde dost arayan erkeklerde sitemizde kendilerine bir sırdaş bir dost arayabiliyorlar.

Dost arayan bayanların cep telefon numaraları


İnternet ortamında, özellikle de arkadaşlık sitelerinde bayanlar sırlarını paylaşacak bir dertleşecek dost erkek arkadaş arayabiliyorlar. Bu bağlamda, “dost arayan bayanların cep telefon numaraları” devreye giriyor. Çünkü bazı insanlar bu bayanlara cep telefonu üzerinden dertleşmek ve sırlarını ve sıkıntılarını paylaşmak istiyorlar. Özellikle de olgun ve dul bayanlar bu konuda çok ısrarcı olabiliyorlar.

Bunun sebebi ise; daha önce evlenmiş ve boşanmış olan ve hayatın tokadını yemiş olan dul bayanların çok dertli ve sıkıntılı olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bu tarz bayanlar, dertleşecek sıkıntılarını anlatacak kendilerinden daha güçlü hissettirecek bir erkek arkadaş ya da bir sevgili ile iletişim içerisinde olmak isteyebiliyorlar. Ancak, günümüz Türkiyesinde ne yazık ki bazı şartlardan dolayı arkadaşlık sitelerinde bu tarz bayanların cep telefonu numaralarını paylaşmak yasaklanmıştır. Bu bayanların cep telefonu ya da WhatsApp sohbet numaralarını alabilmek için sizleri aşağıda bir yorum bölümü oluşturduk. Bu bölümü kullanarak bayanlarla iletişime geçebilir ve onların WhatsApp sohbet numaralarını ya da cep telefonu numaralarını alabilirsiniz.

Dost arayan bayanlar Facebook, Twitter ve Instagram ilanları


Sıkı bir dostluk çerçevesi içerisinde arkadaşlık yapmak ya da sevgili olmak için dost arayan bayanlar genel olarak sosyal medya hesaplarını kullanıyorlardı. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal Medya hesapları üzerinde bu tarz bayanlarla çok fazla karşılaşmıştık. Fakat son zamanlarda artık buna bir son verildi. Çünkü, sosyal medya üzerinde insanları ne yazıkki eskisi kadar güven kalmadı. Kimlere ne şartlarda sırlarımızı anlatacağımızı, kimine dertleşeceğimizi bilemez hale geldik. Yeni nesil ne yazık ki buna bir son verdi.

Bu nedenle insanlar özellikle de bayan arkadaş arayan erkekler, sırlarını ve dertlerini paylaşabilecek bir dost bayan bulmak için arkadaşlık sayfalarını ve sitelerini daha çok ziyaret etmeye başladılar. Bu son derece normal bir durumdur sevgili dostlarım. Çünkü arkadaşlık sitelerinde bayanların canlı olarak fotoğraflarını ve resimlerini görebilir onlarla canlı olarak sohbet ve muhabbet edebilirsiniz. Daha güvenilir bir ortamda arkadaşlık kurmak, insanlara daha fazla güvenmek ise sıkı bir dostluğun kapılarını aralayacaktır.

Dost arayan olgun ve dul bayanlar


Yukarıda da bahsettiğim gibi; dost arayan olgun ve dul bayanlar sitemizi daha çok ziyaret ediyorlar. Bunun sebebini de sizlere belirtmiştim diye hatırlıyorum. Sitemizde dost arayan olgun bayanlarla bey daha önce evlenmiş ve boşanmış olan dul bayanlarla arkadaşlık sağlayabilirsiniz. En güzel dostlukların güven çerçevesi içerisinde bir dürüstlükle başladığını lütfen unutmayın. Özellikle de olgun kadınlarla Ve dul kadınlarla konuşurken bu konuda çok hassas olmanız gerekir.

Dost arayan zengin bayanlar


Bazı bayanlar ekonomik gücünü eline almış ve artık hayatın geri kalanını mutlu mesut geçirmek için ülkemizin kırsal bölümüne yerleşmiş olabilirler. Bu tarz bayanlar özellikle de ülkenin Ege bölgesinden ve Karadeniz bölgesinden sitemizi ziyaret ediyorlar. Bu bayanlar genelde kendilerine sırlarını paylaşabilecekleri bir erkek arkadaş ya da dost arıyorlar. Bu gibi ilanları sitemiz araştırdınız zaman net bir şekilde bulabilirsiniz. Dost arayan zengin bayanlarla iletişime geçmek ve ücretsiz olarak mesajlaşmak, tamamen güvenliksiz ve bedava bir şekilde sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Erkek dost arayan olgun dul ve zengin bayanlarla iletişim


Bazı bayan arkadaşlarımız bizleri dost aradıklarını fakat bu dostun bayan olmasını istediklerini talep edebiliyorlar. Ancak bazıları ise kendilerini erkek arkadaş ve sevgili bağlamında bir dost aradıklarını talep ediyorlar. Yani dostluk çerçevesinde bir tık daha yükselterek, sevgili yolunda ve hatta ciddi bir evlilik yolunda ilerlemek istediklerini dile getiriyorlar. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hatta Avrupa ülkelerinden bile giriş sağlamış olsanız bile sitemizde erkek arkadaş arayan, sevgili arayan ve dost olmak isteyen dertleşmek isteyen bayanlarla iletişim kurmanıza bir adım kaldı.!

Dost arayan bayanların ilanları güncel 2019 ve 2020


Ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak, sırlarını paylaşmak ya da dertleşmek için kendilerini erkek arkadaş ya da sevgili ya da dost arayan bayanların ilanlarından bazılarını sizler için burada yayınlıyorum. Diğer bayan arkadaşlık ve erkek arkadaşlık ilanları için sitemizin kategorilerini kontrol ederek, kendi kriterlerinize ve kafa yapınıza uygun olan bayan arkadaş ya da erkek arkadaşı bulabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz, üyeliksiz olarak siz değerli kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

ArZu♥️

Merhabalar 38 yaşındayım aslen aydınlıyım ama şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Hayatımda bir şeyler eksik, bulmamda bana yardımcı olacak bir insana ihtiyacım var. Güzel olduğunu düşünen ve benim bu güzellikleri görmediğim bir hayatım var. Şu anda kuzenimle yazı geçirmek ve kafa dinlemek istediğim için muğladayım. Ancak normalde İstanbul’da yaşamaktayım. Normalde çalışan bir bayanım ama artık kendimden bile kaçmak istiyorum. Sıkılmış, bunalmış ve daralmış bir ruh halim var. Sanırım yavaş yavaş piskolojim bozuluyor acaba kafayı mı yiyorum diye düşünmeden edemiyorum.!

Merhabalar 38 yaşındayım aslen aydınlıyım ama şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Hayatında bir şeyler eksik, bulmamda bana yardımcı olacak bir insana ihtiyacım var. Güzel olduğunu düşünen ve benim bu güzellikleri görmediğim bir hayatım var. Şu anda kuzenimle yazı geçirmek ve kafa dinlemek istediğim için muğladayım. Ancak normalde İstanbul’da yaşamaktayım. Normalde çalışan bir bayanım ama artık kendimden bile kaçmak istiyorum. Sıkılmış, bunalmış ve daralmış bir ruh halim var. Sanırım yavaş yavaş piskolojim bozuluyor acaba kafayı mı yiyorum diye düşünmeden edemiyorum.!

Bazen de insan her şeyini herkese anlatamıyor. Farklı bir ses, inandığım bir insanla birlikte kendimi ifade edebileceğim saklı gizlim olmayacağı ve dakikasıbileceğim birilerini arıyorum. Beni dinleyecek, gerekirse yanımda olacak bir erkek arkadaşıyla bir sevgili istiyorum. Hayat ancak bizi anlayan biriyle ifade edildiğinde güzelleşir diyorum. Dediğim gibi, bir çok güzelliğe sahibim ama tüm bunları fark ettirecek bir şeye ihtiyacım var. Birilerinin benim kalbimin kapılarını aralaması ve benimde yoğun bir şekilde ilgilenmesi, sıkıntılarımı ve dertlerimi dinlemesi gerekiyor. Konuşmak isteyenler bana yazabilirler. Sohbet edebileceğimiz uygun güzel ciddi bir durum olur diye düşünüyorum. Mutlu kalın.

Belgin ♥️

Selamlar ben aranıza Ankara’dan katılıyorum. 27 yaşında oldukça bakımlı düzgün bir kadınım. Kendimi sizlere biraz anlatmak istiyorum. Şu anda Ankara’da çalışıyorum çok eskiye bakarsanız, babamlar Ordu’dan Ankara’ya yerleşmişler. Ancak ben Ankara’da doğdum ve Ankara’da büyüdüm yani Ankaralı sayılırım. Babam vefat etti mekanı cennet olsun inşallah. Rahmetli babam mütahit bir adamdı. Şu anda babam gibi gördüğüm abilerim ve kardeşlerim var. Onlar olmasa ben bir hiçim diyebilirim.

Şu anda Ankara’da ben annemle birlikte yaşıyorum diğer abilerim ve kardeşlerim tamamen evliler ve kendi hayatlarını kurdular. Hayatını kuramayan ve bir türlü düzen oturtamayan bir tek ben kaldım. Bir türlü istediğim erkek arkadaş ya da sevgili karşıma çıkmadı ya da denk gelmedi diyebilirim. Bu sebepten dolayı burada bir ilan oluşturmak ve kalbimin sahibini bulmak için çabalamak dayım. Ancak şunu diyim, ilk defa böyle bir siteye giriyorum. Umarım fazla kalmadan iyi biriyle tanışırım ve güzel bir ilişki içerisinde bulunurum diye düşünüyorum. Hayat ta hiçbir zaman şansım olmadı ancak burada küçük bir şansım olur diye düşünüyorum. Sosyalleşme olarak da düşünebiliriz. Dürüst ve kendi adamlığından şüphesi olmayan normal birinden yazmasını bekliyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 727 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

4 yorum

  1. Slm ben k.maras Tan Gökhan 34 yaşındayım eşimden yeni ayrıldım kendime dürst ve güvenilir sevgi saygı içinde bir hayat arkadaşı arıyorum kapalı olursa sevinirim tanışmak isteyen bayanları bekliyorum beşyüz kırk bir altiyuzkirk yedi yirmiiki seksen üç [email protected] bekliyorum dürst güvenilir bayanları

  2. Merhaba ben Ahmet çeşmede yaşıyorum boşandım bekarım yaşım 41 numaram 0543***2492 yalnızlıktan sıkıldım çeşmeden ve civarından bayan arkadaş arıyorum tanışmak isteyen beni telefonla arayarak görüşelim bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.