En iyi Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları ve Programları

0
240

Türkiye’de bugün günümüzün en büyük olaylarından birisi insanların yalnız olmasıdır. Yalnızlığın günümüzdeki en modern çözümü ise arkadaşlık siteleri ve bayan ya da erkek arkadaş bulma uygulamaları ve programlarıdır. Gerek internet siteleri üzerinden gerek mobil uygulamalar üzerinden yalnızlığınızı gidebileceğiniz bir takım arkadaşlık uygulamalarını sizler için derledik ve toparladık.

Sizlerinde bildiği gibi sesli hane sitesi olarak sizlere elimizden geldiği kadar yalnızlığımızı getirebileceğiniz seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Ancak arkadaş bulamayanlar için elbette Türkiye’de mobil uygulamalar ve benzeri alternatifleri bulunuyor. Şimdi sizlere bu alternatiflerden ve mobil uygulamalardan ve programlardan biraz bahsetmek istiyorum.

Bu Sayfada Neler Var ?

Okcupid

Birçok arkadaşlık uygulamasını ve mobil programını yanı sıra okcupid uygulaması insanlara sadece fotoğrafları sunmuyor bunların dışında gerçek insanlarla tanışabilme imkanı sağlıyor.

Bu uygulamaya Facebook üzerinden direkt olarak giriş yapabilirsiniz ya da adınız doğum tarihiniz konumunuz ve e-posta adresiniz ile çok rahat bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. uygulamaya giriş yaptığınızda program size birkaç tane soru soracak ve sizinle fikirleri uyuşan insanları keşfetmenizi yardımcı olarak tanışmanızı sağlayacaktır.

Tinder

Tinder son zamanların en popüler mobil arkadaşlık programlarından bir uygulamalarından birisidir. Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bir programdır. Bu sitede eşinizi yani kafa denginiz arkadaşı bulmak için kişileri sağa ve sola kaydırarak bulabilirsiniz. Hatta tinder ile ilgili Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür programında bir skeç bile yapılmıştır.

Son derece basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasının yanı sıra çok kolay ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. Uygulamanın içerisine giriş yaptıktan sonra birer birer profiller sizlere sunar ve profilleri temel alarak sola hızlı bir şekilde ilgilenmiyor sanız sahilde bir şekilde ilgileniyorsanız kaydırarak aradığınız eşleşmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin