Erkek Arayan Bayan ve Kız Arkadaşlar

Erkek Arayan Bayan Arkadaşlık ilamları En Yeni En Güncel 2019-2020 Bedava ve Ücretsiz Arkadaşık Evlilik ve Sevgili Bulma Sitesi Siteleri
Erkek Arayan Bayan Arkadaşlık ilamları En Yeni En Güncel 2019-2020 Bedava ve Ücretsiz Arkadaşık Evlilik ve Sevgili Bulma Sitesi Siteleri

Sevgili arayan ya da erkek arayan birbirinden güzel kadınlar ve bayan arkadaşlar sitemiz yoğun bir şekilde ziyaret ediyor ve çok büyük bir rağbet gösteriyorlar. Türkiye’de artık arkadaşlık isteği ve evlilik siteleri biliyorsunuz ki ücretli olduğundan dolayı kadınlar bu tarz sitelere çok fazla yanaşmıyorlar. Erkek arkadaş arayan bayanlar seslihane.com aracılığı ile aradıkları erkek arkadaşı ve sevgiliyi çok rahat bir şekilde bulabiliyorlar. Aynı şekilde sitemizde bayan arkadaş arayan erkeklerde aradıkları kız arkadaşı ve sevgiliyi çok rahat bir şekilde bulabilirler.

Google arama motorunda arama yaparak erkek arayan bayan profilleri, bayan arkadaş arıyorum, sevgili arıyorum, arkadaş aramak, arkadaş ilan sitesi, bayan arkadaş arayanlar, bayan arkadaş, kız resimleri, bayan tatil arkadaşı, bayan telefon arkadaşı, bayan mesaj arkadaşı, güzel kızların resimleri, ünlü bayanlar, kız arkadaşı, kız arkadaş bulmak, ciddi arkadaş arıyorum, evlenmek isteyen kızlar, sevgiler ya kızlar, bekar kız bir gün evlenecek kız, türbanlı kızlar, İslami evlilik gibi kelimelerde bu sayfayı çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Google’da ve buna benzer arama motorlarında internet sitemiz çok meşhur ve ünlü olduğundan dolayı ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya mecralarında sık sık karşımıza çıkmış olan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak burada yayınlamış olduğunuz ilanları bütün Türkiye’ye ve Avrupa ilanlarına görüntüleyebilirsiniz.

Evlenmek isteyen eşini kaybetmiş dul bir kadınım


Zehra ♥️

Merhabalar ben İstanbul’dan katılıyorum. Adım Zehra biz aslen düzeliyor ama şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Daha doğrusu ben İstanbul’da doğdum ve İstanbul’da büyüdüm diyebilirim yani tam bir İstanbullu hoş bir bayanım. İstanbul’da tanıştığım biriyle evlendim eşim ne yazıkki vefat etti. Eşimin neden vefat ettiğini şu anda burada herkese anlatmak Belgin’den acıları yaşamak istemiyorum.

Birliktelik yaşayabileceğimiz ve kafa kriterlerime uygun olan bir erkek bulursan ona zaten bütün hayatımı anlatacağım. Şu anda ben aileme yakın bir yerde yalnız başıma yaşıyorum. Yanımda bir kız kardeşim var bir de oğlum var. Ben evlenmek niyetiyle yazmak istedim sadece arkadaş bulmak ya da sevgili olmak için burada bulunuyorum. Ciddi evlenmek isteyen niyeti temiz olan kendisine güvenen ve düzgün dürüst beyefendiler mesaj atabilir.

Adam gibi adamlar bana yazabilir


Hande♥️

Selamlar aslen muşlıyım. Havalı tipler lütfen bana yazmasınlar. Çok egosu yüksek havalı olan ve çok yakışıklı olduğunu düşünen ve bununla övünen erkeklerden nefret ederim. Şu anda İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum.

Sanki biz kıtlıkdaymışız da kendisi paşa çocuğu gibi davranan, varlığıyla, arabasıyla evi ile övünen insanlardan nefret ediyorum. Kendini bir halt sanan seviyesiz gevşek kişiler boşuna bana dil dökmesinde mesaj atmasın. Şunu da söylemeliyim ki birini bana yalvarma meraklısı yapmak gibi bir niyetim yok. İnsan olsun ve insanca arkadaşlık etsin ve sadece sevgili olmak için gelmesin. Biz aramızda samimiyet kurunca aşk varsa ya da evlilik düşüncesi varsa karşılıklı olarak anlaşarak böyle şeyler kendi kendine olur zaten.

Güzel olan şeyi herkes ister ama istemek ile hak etmek arasında çok büyük fark vardır. Mesaj atan erkek arkadaşlar da kendisini güzelce taksınlar. Nerede yaşadıklarına, nelerden hoşlandıklarını ve tam olarak ne istediklerini yazsınlar lütfen. Allah herkese hayırlı kişilerle karşılaşmayı nasip etsin hoşçakalın.

Beni Soran olursa erkek arkadaş arıyor dersiniz 😂


Sedef ♥️

Selamlar aranızda balıkesirden katılıyorum. Ben üzerini Çizdiğim bir arkadaşımın ya da bir sevgilimin kafamdan çıkması için hiçbir şey yapmam. Bu konuda son derece gamsız bir insanım. Bana yanlış yapan bir insanın asla dönüşü olamaz ve onu hemen unuturum. Sevgili bulabilmek için burada bulunuyorum. Bana yazacaklar öncelikle bunu düşünsünler.

Yoksa en küçük hatada kalbinizi kırarım. İnsanın kişiliği neyse burada da gerçekte onu yansıtır. Yani yalan söyleyen birine bana yalan söyleme demedim pek de bir etkisi olmaz. Sanırım direk bırakıp bu kişiden uzaklaşmak gerekir. Öyle ben bu kızı kandırırım, her türlü tavlarım ayakları yaparak bana hiç yaklaşmayın. Sonra çok ağlarsınız benden söylemesi…

Yalnız bayan arıyorum diyenler bana yazabilirler


Naşide ♥️

Selamlar aslen Ankaralıyım. Burada dikkat ettim hep genç yaşta erkekler bulunuyor sanki. Ama yalnız olmak veya olgun ya da yaşlıya bakmıyor olmak çok doğru bir hareket değil arkadaşlar. Herkes bu hayatta yanımda birinin olmasını istiyor. Bana soracak olursanız insanların en doğal hakkı da budur. Hiç kimse yalnız yaşayamaz ve yalnız ölemez. Ben hala tek başıma bir çok acıyı çekmiş olmama rağmen dimdik ayakta duruyorum ve kimseye muhtaç değilim ve bunun için de Allah’a şükür ediyorum. Ben eşimi ne yazıkki bir trafik kazası nda kaybettim. Ancak aradan iki yıldan fazla zaman geçti ve tekrar evlenmeye karar verdim. Eş dost konu komşu laf söz etmesin, hayatımda birisi daha olsun ve yalnızlığıma son versin istiyorum.

Umuyorum ki burada benim de gönlümün düşeceği birileri çıkacaktır. Burada yazmak istedim gerçekten olur diye değil ama bu konuda yapabileceğim tek şey budur. İnşallah bir kapıda bizleri açılır diye düşünüyorum. Hayat işte bu ne olacağını hiç kimse bilemiyor. Benimle tanışmak isteyen beyler kendilerini benim anlattığım gibi anlatabilirsen çok sevinirim.

Kalbine dokunduğunda beni hissedeceksin


Hüsna ♥️

Merhabalar ailenize nevşehir den katılıyorum. Öncelikle böyle bir site yaptıkları için yöneticilere çok teşekkür ediyorum. Siteyi biraz dolaştım ve neredeyse bütün ilanları okudum diyebilirim. Diğer arkadaşlık sitelerine baktığım zaman bu sitenin son derece elit ve kaliteli olduğunu gördüm. Şimdi birazda kendimden bahsedeyim arkadaşlar.

Ben şu anda Nevşehirde yaşıyorum. Adım hüsna.1.66 boyunda 53 kg kumral bir kızım. Konya’da uzun süre yaşadım. Ama şimdi Nevşehirde tek başıma yapayalnız yaşıyorum. Sevgili bulmak adına böyle duygusal bir düşünceyle buraya özellikle girmek için herhangi bir şey düşünmedim. Tesadüfen denk geldi diyebilirim. Açık konuşmak gerekirse bu siteyi çok ilginç buldum. Burada ben de bir sevgili ya da kaliteli bir erkek arkadaş bulabilirim düşüncesiyle ben de ilan verme gereği duydum. Bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler demişler. Mesajlarda seviyeli olursan daha mutlu olacağım. Siz ilanıma bakarken ben şöyle bir göz gezdireyim ve detaylı bakmadım çünkü. Umarım ikimiz içinde her şey daha iyi olur.

Dürüst insanlar olsun. Yalan dolan olmayan beyefendiler mesaj göndersin.


Hüzün♥️

Erkek Arayan Bayan Arkadaşlık ilamları En Yeni En Güncel 2019-2020 Bedava ve Ücretsiz Arkadaşık Evlilik ve Sevgili Bulma Sitesi Siteleri
Erkek Arayan Bayan Arkadaşlık ilamları En Yeni En Güncel 2019-2020 Bedava ve Ücretsiz Arkadaşık Evlilik ve Sevgili Bulma Sitesi Siteleri

Selamlar ben Bilecik’ten hüzün. Gerçek bir sevgi arıyorum. Dürüst insanlar yalan dolan olmayan insanlarla tanışmak istiyorum. İki sene önce çok güzel bir ilişkim vardı. Ancak ne yazıkki bana söylemiş olduğu yalanlardan ve yapmış olduğu kötülüklerden dolayı bu ilişkiyi sonlandırmak zorunda kaldım. Bu sebepten dolayı bir erkek tarafından canı yanmış bir bayan olarak burada gerçekten bana yalan söylemeyecek ve ömrümün sonuna kadar sarılıp uyuyabileceğim, sabahları uyandığımda öpüşebileceğim, aklı başında dürüst düzgün bir insanla bütün hayatımı geçirmek istiyorum.

Uzun zaman önce ailemle aramda yaşadığım bir takım problemlerden dolayı babam beni reddetti ve evden kovdu. O günden itibaren kendi ayaklarım üzerinde durmayı kelimenin tam anlamıyla öğrendim. Öncelikle İzmir’e gittim ve orada bir butik şirketinde çalışmaya başladım. Dikiş nakış işleri falan derken uzman bir şekilde kıyafetler üretmeye ve bunları Instagram’dan satmaya başladım.

Sosyal medya hesapları Facebook, Twitter ve Instagram gibi yerlerde çok güzel satışlar yaptıktan sonra ekonomik gücünü ve maddi gelirini çok iyi bir seviyeye getirdim. Ancak bu yaşıma kadar ne yazıkki ilişki konusunda karşıma hiç düzgün ve dürüst bir erkek çıkmadı. Bundan önce 3.04 tane ilişkim oldu yalan söylemeye gerek yok. Fakat bu ilişkilerin hiçbirinde bir ciddiyet yakalayamadım. Hep gelip geçici saçma sapan insanlarla takılmışsın meğer. Bu durum gerçekten beni son zamanlarda çok üzmeye başladı.

Doğal olarak artık yalnız yaşamaktan bıktım ve usandım. Bu sebepten dolayı bu siteyi de tesadüfen görmüşken ben de buraya bir ilan vermek istedim. Lütfen sizlerden tek ricam yalansız dolansız aklı başında bana ne olduğunu anlatın. Evli erkekler, ya da daha önce evlenmiş ve boşanmış olan erkeklerde bana yazabilirler. Benim tek istediğim karşımdaki insanın bana yalan söylememesidir. Önemli olan sadece sevgili olmak ya da bir ilişki yaşamak değildir. Çok sıkı iki dost ve arkadaşlık da olabilir. Yani kısacası burada anlatmak istediğim benim dertleşebileceğim ve birlikte bir şeyler paylaşabileceğim bir beyefendiye ihtiyacım var. Umarım sizlere yeterince açıklayıcı bir yazı yazmışımdır diye düşünüyorum. Lütfen sizlerde bana kendinizden bahsederken uzun uzun yazmayı ihmal etmeyin.

Burcu Gündoğan hakkında 727 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

7 yorum

  1. Kabadokyadan Mustafa 1/53 boyunda esmer 73 kiloda yaş 45 bekarım ayrıldım çocuk yok yalnız yaşıyorum sabit işim var gelir düzeyi 2500tl kendime uygun İslami evlilik düşünen çocuksuz birini arıyorum ciddi düşünenler Fatsap no 0532***3250

  2. Mrb birlikte güzel hoş zaman geçirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Yaş 32 ve çalışan bir insanım işime ve normal hayatıma müdahil olmayacak karşılıklı istememiz halinde saygi sevgi ve gizlilik icinde birlikte olabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum.
    Osmaniyede kalıyorum Osmaniyeli değilim.

    [email protected] den ulasabilirsiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.