Erkek Sevgili Arayan Kadın İlanları

Kadınlar Erkeklere , Erkeklerde Kadınlara bazı konularda ihtiyaç duyar.Ömür zaten kısa ve nasıl geçtiğin bile anlamıyoruz. Özellikle de , 30 lu yaşlardan sonra su gibi geçip gidiyor. Bu nedenle Erkek Arayan , Sevgili Arayan , Evlenmek isteyen Yalnız Kadınlar Burada buluşuyor..!

Kimse hayatını yalnız başına geçirmek istemez. Tam da burada biz bayan arkadaşlık sitesi olarak devreye girmekteyiz. Şahsen ben bile öğrencilik hayatında bir yıl kadar yalnız yaşadım. İnanın son zamanlara doğru kafayı yeme noktasına gelmiştim. Bu sebepten dolayı kimse yalnız kalmamalı.

İnsan hastalandığında kendi ile ilgilenecek birini arıyor ya da ne bileyim akşam çok güzel şeyler yaşamışken anlatacak birini falan arıyor eh bulamayınca da içinde bir burukluk oluşuyor tabi.. ancak bunlar sıradan arkadaşlar ile bile giderilebilir şeyler. Kendinize bir ev arkadaşı alırsınız olay hooop çözülür. Ama hayatınıza erkek arkadaş alma durumu çok farklıdır. Araya hormonel duyguların girmesi de hepimizi afallatıyor.

Sevgili Arayan Kadınlar

Günümüzde artık neredeyse hiçbirimiz sevgilimiz olmadan yaşayamıyoruz. Özellikle biz kadınlar olarak dışarıdan ilgi görmeye o kadar odaklıyız ki ilgisiz bir an bile duramıyoruz. Dolayısıyla sürekli olarak bir karşıcinse ihtiyaç duyuyoruz. Kadınların galiba doğasında var bu ilgi ihtiyacı.

Çünkü ilgi gören kadınlar her halukarda dışardan bile belli oluyor. Daha bakımlı daha alımlı böyle nasıl desem inanılmaz bir ışık saçılıyor diyebiliriz. Tabi sitemizde ağzına kadar sevgili arayan kadınlar ile doludur. Size uygun olduğunu düşündüğünüz kişiler ile mesaj gönder kısmına tıklayarak ya da yorum yap bölümüne tıklayarak konuşabilirsiniz.

İlişki Arayan Kadınlar

Her kadının ilişki arayışı farklıdır. Bazılarımız tek gecelik ya da kısa süreli ilişkilerin insanıyken bazılarımız ise uzun süreli ilişkilerin insanı diyebiliriz. Sonuçta herkesin hoşlantısı, zevk alacağı şeyler farklıdır. Bazılarımız (ayran gönüllü olanlar) sürekli olarak yeni sevgili edinmeyi severler. Aynı kişi ile uZun süreli ilişkiler gerçekleştirememektedirler. Bu tamamiyle karakterle alakalı bir farklılıktır.

♥️ ESRA

Merhabalar herkese. 23 yaşında üniversite öğrencisi genç bir kızım. Bir kız arkadaşım ile birlikte istanbulda yaşıyoruz. Bu sene mezun olduk tabii. Sonuç olarak istanbulda yaşamaya devam etmek istedik ve burada iş bulduk kendimize. Ancak önümüzde bir ay gibi bir süre var. Bu süre içerisinde bolca gezip tozup eglenmemiz lazım.

Malum sonrası iş hayatı, hayat stresi vs derken dogru düzgün eğlenemicez. O yüzden aslında bize iki tane sevgili lazım. Mümkünse arkadaş olsunlar. Çünkü biz iki kişiyiz. Ayrınca biz kısa süreli ilişki yanlısı değiliz. Yani hayatımıza alacagımız erkek arkadaşlarımız aylarca hatta yıllarca bizimle birlikte olabilir.

Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected]com Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.