Erkek Arkadaş Arayan Kapalı Türbanlı Bayanlar

4
745

Her ne kadar muhafazakar bir ülke olsak bile başı kapalı olan türbanlı ve tesettürlü bayanların da erkek arkadaş ve sevgili arama hakkı vardır. Çünkü insanların birileriyle birlikte olarak ciddi ilişkiler ve evlilikler gerçekleştirmesi farz bir sünnettir. Bu sebepten dolayı internet sitemiz başı kapalı olan tesettürlü ve türbanlı bayanlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Hatta sitemizde tesettürlü bayanlar ve türbanlı bayanlar için özel bir bölüm oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bölümde bulunan bütün bayan arkadaşların kendi kriterlerine uygun olan dini bütün, İslami ve ciddi evlilik düşünen erkeklerle bir araya gelmesini ve kaliteli ilişkiler içerisinde bulunmasını sağlıyoruz.

Sevgili arayan, evlenmek isteyen, erkek arkadaş arayan, ciddi ilişki düşünen, daha önce evlenmiş ve boşanmış türbanlı dul bayanlar, türbanlı olgun bayanlar da birbirinden güzel kadınlar sitemiz üzerinde siz değerli kullanıcılarımız ne misafirlerimizin kendilerine mesaj atmasını bekliyorlar. Sitemizi tamamen ilikz ve ücretsiz bir şekilde kullanan türbanlı ve tesettürlü bayanların haricinde kendi şehrimizde ve kendi bölgemize yakın olan size yakın bayan arkadaşın erkek arkadaşı bulabilmeniz için bir sistem geliştirmiş bulunuyoruz. Sitemizin alt bölümündeki yorum bölümünü kullanarak türbanlı bayanlarla, tesettürlü ve erkek arkadaşına sevgili arayan başı kapalı bayanlarla arkadaşlık, evlilik ya da sevgili olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Ülkemizin büyük bir bölümü muhafazakar olduğundan dolayı , sitemiz üzerinde kapalı ve türbanlı bayan arkadaşlarımız için özel bölümler bulunmaktadır. İslami ve Ciddi evliliklerin , gerçek ve kaliteli bir evlilik sitesinde yer alması gerekir. Bu nedenle , Türbanlı ve Kapalı kadınlar kategorisinde Liderliğimizi Korumaya devam ediyoruz.

Türbanlı, tesettürlü ve kapalı bayanların ciddi evlilik ilanları


Sitemiz sadece arkadaşlık ve sevgi listesi değildir. Bu sitede aklı başında insanlar gerçek evliliklere ve ciddi ve İslami evlilik gerek imzalarını atmışlardır. Özellikle de güzel ülkemiz Türkiye’nin en kalabalık şehirleri olan İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Antalya, Diyarbakır, Karadeniz bölgesi, doğu bölgesi, Trabzon, Artvin, Manisa, Muğla ve benzeri şehirlerinden sitemizi ziyaret eden muhafazakar ailelerin birbirinden güzel türbanlı tesettürlü kızları sitemizde çok kaliteli evliliklere imza atmışlardır.

Evlenmek isteyen türbanlı bayanlar, sevgili arayan türbanlı bayanlar sitemizde aradıkları dini ve İslami beyefendilerle tanışarak arkadaşlık daha sonrasında sıkı bir dostluk ve evlilik yapmışlardır. Eğer sizde aklı başında düzgün bir bayanla evlenmek istiyorum, türbanlı bir bayanla evlilik düşünüyorum, türbanlı bayan arkadaş arıyorum, tesettürlü bayan arkadaş arıyorum diyorsanız hemen şimdi sitemizin alt bölümünde sizin için tamamen ücretsiz bir üyelik siz oluşturduğumuz bölümü kullanarak kendinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan olgun, dul ve orta yaşlı türbanlı bayanlar


Özelliklede daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş ve bu evlilikten mutlu olmamış mutsuz türbanlı bayanlar, kocası vefat etmiş ve yeniden koca arayan türbanlı ve tesettür başı kapalı bayanlar sitemizi yoğun bir şekilde ziyaret etmektedir. Bu sebepten dolayı, sesli hane.com sitesinde tanışmış olduğunuz bayanlarla iletişim sağlarken onlara hangi şehirden olduklarını, nelerden hoşlandıklarını, daha önce evlenip boşandıklarını, çocuk isteyip istemediklerini sormanızı rica ediyorum.

Kendi kriterlerimize uygun olan türbanlı ve tesettürlü bayanların cep telefonu numaralarını, resimli ve fotoğraf profillerini görebilmek için Twitter, Facebook, Instagram gibi tesettürlü olgun arkadaşlık sitelerini kullanmanızı artık gerek kalmamıştır. Bu türbanlı ve olgun türbanlıların resimlerini ve fotoğraflarını sitemiz üzerinde görüntüleyebilir ve karşınızdaki insanı gördükten sonra karar verebilirsiniz. Özellikle de türbanlı Arap Suriyeli bayanlar ile, İranlı bayanlar ile sitemiz üzerinde tanışma fırsatımız çok fazladır. Türbanlı olgun ve dul bayanlar ya da koca arayan türbanlı kadınlar 2019 yılında ve 2020 yılında evlilik ilanlarına internet sitemize yoğun bir şekilde bırakmaya başlamışlardır.

Türbanlı, başı kapalı ve tesettürlü bayanlarla tanışma ücretsiz mesajla mesajlaşma ve sohbet etme


Biliyorsunuz ki internet sayfamız sizler için tamamen ücretsiz bir gereksiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Burada insanlarla daha rahat bir şekilde kaynaşa bilmeniz ve tanışabiliriz için sizlere ücretsiz bir şekilde mesajlaşabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz, tanışma sağlayabileceğiniz bir bölüm oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bölümde WhatsApp sohbet numaraları ya da cep telefonu numaraları şeklinde aramalar yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan türbanlı, ya da başı açık olan bayanlarla dilediğiniz gibi kendi insiyatifinize de sohbet edebilir ve kendinize uygun olan bayan arkadaşı ya da Harik arkadaşa çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Tamamen gizlilik ve güvenlik içerisinde oluşturmuş olduğunuz profillerinizde kendi fotoğraflarınızı, resimlerinizi ve kişisel bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak, türbanlı bayanların WhatsApp sohbet numaraları, türbanlı ve tesettür başı kapalı kadınların cep telefon numaraları şeklinde yaptığınız aramalara burada fazla sonuç bulma şansımız bulunmuyor. Çünkü insanların özel hayatını ihlal etmek ve onların cep telefonu numaralarını burada yayınlamak istemiyoruz. Eğer türbanlı kadınların, olgun ve dul bayanların cep telefon numaralarını almak istiyorsanız öncelikle kendileriyle tanışmanız ve onlara bir güven sağlamanız gerekiyor. İnsanların güvenini kazanabilmek için öncelikle dürüst olmanız gerekiyor.

Kendi dünyasında kendi halinde yaşayan bir kızım

Sudenaz♥️

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Evlenmek isteyen Bayanlar Elazığlı Sudenaz Hanımın ilanı
Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Evlenmek isteyen Bayanlar Elazığlı Sudenaz Hanımın ilanı

Merhabalar elazığ şehrinde yaşıyorum adım Sudenaz. Kendi dünyasında kendi halinde yaşayan bir kızım. Aşırı duygusal bir o kadarda kıskanç bir insanım. Ancak sadece sevdiğim insanları kıskanıyorum sakın çekememezlik gibi düşünülmesin. Yani hiç kimsenin dedikodusunu yapmayı ya da fesatlık yapmayı sevmem.

Ancak aşık olduğum ve sevdiğim insana ve değer verdiğim insana aşırı derecede kıskanırım. Birbirimizi Seveceğimiz, birbirimizi düşünebileceğimiz ve kendimi yanındayken çok rahat ve mutlu hissedebileceğim biriyle tanışmak ve aşkımız hakkında konuşmak istiyorum. Çünkü artık mutlu olmak istiyorum. Yalan söyleyen ve dürüst olmayan insanlar bana sakın yazmasınlar. Ben bu şekilde bir insanım umarım kendimi anlatabilmişimdir. Mesajlarınızı bekliyorum hoşçakalın..!

Tanışmak ve gerçek bir evlilik yapmak adam gibi biri ile ciddi bir ilişki yaşamak için buradayım.!

İnci♥️

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Türbanlı Bayanlar ve Kadınlar Mardinli inci Hanımın ilanı
Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Türbanlı Bayanlar ve Kadınlar Mardinli inci Hanımın ilanı

Selam arkadaşlar. Aslen Mardinliyim ama şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Türbanlı ve tesettürlü bayan arkadaş arıyorum diyenler ve kapalı bayanlardan hoşlananlar bana yazabilirler. Adım inci. Adam gibi düzgün bir ilişki yaşayacak ve tanışmak isteyen birileriyle konuşmak istiyorum. İlişkime ve aşkıma çok değer veririm ve herkesin bir değeri bir de ederi var.

Bence bana değeri beni bilen birine ben de çok iyi değer verebilirim diye düşünüyorum. Adam gibi benim için çok değerli diyebileceğim kişilerden bir insan seçeceğim. Beni önemseyecek ve nazik sevgi dolu biri olacak. Mardinli ya da başka bir şehirden olması benim için problem değil. Hatta başka bir ülkeden olması bile benim için sıkıntı teşkil etmiyor. Yeterki gönüller bir olsun.

Benim için önemli olan dış görünüşü değil iç görünüşüdür.

Selin ♥️

Erkek Arkadaş Sevgili Arayan Dul Olgun Evlenmek isteyen Türnanlı Tesettürlü ve Kapalı Bayanların Resimleri Fotoları ve ilanları En Yeni 2019-2020 ilanları
Erkek Arkadaş Sevgili Arayan Dul Olgun Evlenmek isteyen Türnanlı Tesettürlü ve Kapalı Bayanların Resimleri Fotoları ve ilanları En Yeni 2019-2020 ilanları

Selam arkadaşlar. Aranıza Kayseri’den katılıyorum. Oldukça bakımlı, giyinmesini bilen, güzel yemek yapan ve hobileri olan kültürlü ve elit bir kadınım. Başta inanamadım yani insanların bu şekilde mutluluğu arıyor olması bana çok tuhaf geldi. Bir arkadaşlık sitesi de ya da evlilik sitesinde mutluluk aramak, gerçek bir evlilik yapmak bana çok tuhaf geldi. Ancak bu siteden rümeysa adında bir arkadaşım evlendi ve iki yıldır birlikteler ve çok mutlu oldular. Ben de hayatımın aşkını ve evleneceğim adamı burada bulurum diye ilan vermek istedim. Daha sonra ilanları okudum ve aradığım birileri de oldu aslında ancak onlara da dediğim gibi yalanı ve dolanı sevmediğimden dolayı bir çoğuna güvenemedim. Açık ve net söylüyorum arkadaşlar ben yalanı sevmem. Bekarım Ve sağlıkçıyım. Az çok insan sağlığından ve duygularından çok iyi anlarım.

Ben de burada adam gibi birileriyle tanışmak istiyorum. Anladığım ve kendisini de anlayabildiğim daha doğrusu karşılıklı olarak anlaşabildiğim biriyle sohbet etmek ve ikimiz hakkında gelecek planları yapmak istiyorum. Sadece arkadaş aramıyorum bunu bildirmek isterim. Adam gibi bir erkek arkadaş sevgili ya da evlenecek biriyle konuşmak istiyorum. Geçiştirmek istemiyorum yani böyle basit bir ilişki için burada değilim. Daha çok kendisini ifade eden ve aldatan samimi bulduğum ile hanımla ilgilenen ve bana adam gibi kendisini anlatan ve yorum yapan kişilerle konuşacağım. Şu anda ilanımı ben de kız arkadaş arıyorum ya da türbanlı bayan arıyorum diyen değil de genel anlamda benim bahsettiğim şekilde bir ilişki arayan kişilerle paylaşıyorum.

4 Gelen Mesajlar

  1. Merhabalar Efendim Ben deniz Cesur ..! 30 yaşındayım ve bekarım bakımlı dürüst ve güvenilir bayanlarla tanışmak için whatsap numaram bu 05348505163 [email protected] evlenmek yada eğlenmek için bayanlarla ve güzel kızlarla tanışmak istiyorum

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin