Kilis Dul Bayanlar Sitesi

Gaziantep’in Eskiden bir ilçesi Olan Kilisten Dul Bayanlar Sitesine Hoşgeldiniz. Burada Kilis’te Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar,Sevgili Arayan Dul Kadınların Cep Telefonu Whatsapp Sohbet Numaraları ve Erkek Arayan Kilisli Dullar Sizlerden sadece Bir Mesaj Bekliyor.!

Sitemize Kilis’ten Elbeyli, merkez, Musabeyli, Portateli olmak üzere Bir çok ilçeden dul bayanlar ilan vermektedirler. Bizler sitemizde yalnızca ilan yayınlamamaktayız. Yayınlamış olduğunuz ilanların öncesinde sizlere kadınlarla alakalı birkaç ufak tefek bilgiler de vermekteyiz. Çünkü sitemizden kuracağınız arkadaşlıklar, ilişkiler bizler için çok önemlidir. Sitemizde tanışarak evlilik gerçekleştiren ya da uzun süreler boyunca sevgili olarak kalan bir çok kullanıcımız vardır.

Hatta başka şehirlerden olanlar İstanbul’u ziyarete geldikleri zaman biz site sahiplerinin de ziyaret etmektedirler. Ve bu durum bizler için gerçekten çok güzel oluyor. Mutluluk gerçekten paylaştıkça Çoğalan bir durumdur. Henüz sitemize tanışıp çocuk sahibi olan olmadı ama evlenen bir çok çiftimiz oldu. Sizlerde bu çiftlerimizi arasına dahil olabilirsiniz. Eğer dilerseniz de sitemizde güzel anılarınızın olduğu fotoğraflarınızı veya videolarınızı paylaşır iseniz bunları yayınlamakdan mutluluk duyarız.

Kilis Dul Bayanların Whatsapp Ve Cep Telefon Numaraları

Kilis’te dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını elde etmeniz gündür. Ancak diğer yazılarımızda belirtmiş olduğumuz gibi bunu yapmak, bu numaralara sahip olmak tamamiyle sizlerin elindedir. Çünkü bizler sitemizde telefon yayınlamayı pek etik bulmuyoruz. Çünkü herkes iyi niyetli bir şekilde telefon numarası yayınlamamaktadır. Dolandırıcılık için çok fazla telefon numarası yayınlanmaktadır.

Bundan dolayı bizler sizlerin göndermiş olduğu bütün mesajları, yorumları, ilanları ince eleyip sık dokuyarak güvenilirliğinden emin olduktan sonra sizler ile paylaşmakdayız. Eğer sizlerde bir kadından telefon numarası ya da WhatsApp numarasını istiyorsanız sitemizin ilan sayfasında bulunan yorum yap kısmından ya da mesaj gönder kısmından ilanını uygun gördüğünüz bayan arkadaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Kilis Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Sitemizde evlilik arayan bir çok dul bayanın ilanını bulabilirsiniz. Bu hayat gerçekten yalnız başına kesinlikle çekilmiyor. Bunu zamanında yalnız yaşamış bir kadın olarak söylüyorum. Öğrencilik hayatımda gerçekten yalnız başına yaşadım, ailemden uzaktım. Ancak bu durum gerçekten insanı bazen kötü hissettiriyor.

Çünkü insan eve geldiği zaman evi bomboş gördüğünde hüzünleniyor. Bu yüzden insanların sürekli bir erkek arkadaş, hayat arkadaşı arayışı vardır. Sitemizde de yalnızlıktan sıkılmış ve bunalmış ve bir çok dul bayanın ilanlarına göreceksiniz. Sitemizde yalnızca Kilis’ten değil diğer bir çok şehirden ilanlarla karşılaşmanız mümkündür.

Kilis Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi yalnızlık gerçekten pek de çekilebilir bir şey değildir. Bazılarımız için geçmişten gelen aile yapılarından kaynak olarak evrim çok önemli iken bazılarımız için evliyim hiçbir önemi yoktur. Aslında günümüzde bu konuda birazcık değişikliğe uğramıştır. Artık insanlar kadın erkek iki kişi aynı evde evli hayatı yaşayabilmek tedir. Eskiden bu durum toplum tarafından çok tuhaf karşılanmasına karşın günümüzde bu durum inanılmaz yaşadığı doğal karşılanmaktadır. Yani sizin anlayacağınız günümüzde artık evliliğin eskisi kadar bir değeri kalmamıştır. İnsanlar artık çift olarak bile aynı evde aynı yastığa baş koyabilmektedirler.

♥️ SELMA

selam arkadaslar. Ben kiliste yaşayan arap kızıyım. 34 yaşında ve dulum. Aslında ailem de Kilis’te yaşıyor ancak belli bir yaştan sonra aileyle birlikte yaşamak gerçekten çok zor bir durum olabiliyor. Bundan dolayı ben artık kendi evime çıkmak istedim ve kendi hayatını, kendi ailemi kurdum.

Ancak sonrasında evliyim istediğim gibi gitmediğinden dolayı boşanma ile sonlandı. Ancak bu boşanmadan sonra aynı ailenin evine dönmek yerine kendime ait yeni bir eve geçtim. Geçmişte yapmış olduğum evlilikten bir tane kız çocuğu bulunmakta. Bunu sorun etmeyecek bir erkek bile ömrümün geri kalanına evlilik olmadan dahi getirebilirim ben yalnızca bana sahip çıkılmasını, beni ve kızımı sevmesini istiyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.