Parasız Arkadaşlık Siteleri

0
461

İnternet ortamında kullanıcılarımızdan bizlere gelen birçok soru var. Bu soruları sizlere sıra alacağız ama öncesinde biz bazı şeylerden bahsetmek istiyorum. Parasız arkadaşlık siteleri konusunda sizleri biraz aydınlatmak istiyorum.

Sizlerinde bildiği gibi sesli Hane Sitesi hiçbir şekilde kullanıcılarından para istemez. Tamam ben bedava bir şekilde bu sitede dilediğiniz gibi arkadaş edinebilirsiniz. Türkiye’de parasız arkadaşlık sitesi dendiği zaman akla ilk gelen sitelerden birisi biziz. Bu durumdan oldukça gurur duyuyoruz. İnsanları birbiriyle tanıştırmak için para istenmesi akılalmaz derecede saçma bir olaydır.

Para istemeyen arkadaşlık siteleri

Google arama motoru gibi arama sitelerine arkadaşlık sitesi yazdığınız zaman, karşınızda yüzlerce site çıkacaktır. Ancak ne yazık ki bunların bir çoğu gold üyelik ister ve sizlerden para talep eder.

Fakat elbette Türkiye’de para istemeyen arkadaşlık siteleri vardır. Bunlardan birisi de şu anda içerisinde bulunduğunuz sesli hane sitesidir. Sitemiz Türkiye’den ve Avrupa’nın birçok ülkesinden bayanlar ve erkekler tarafından ziyaret edilmesine rağmen hiç kimseden herhangi bir ücret talep etmeden parasız arkadaşlık siteleri kategorisinde liderliğimizi koruyoruz.

Para Kazandıran Arkadaşlık Siteleri

Bazı arkadaşlarımız ise maddi durumlarının iyi olmadığını ve para kazandıran arkadaşlık siteleri olup olmadığını soruyorlar. Elbette günümüz türkiye’sinde para kazandıran arkadaşlık siteleri vardır. Bu siteler Gold üyelik adı altında sizlere üyelik satarak para kazanabilirler.

Para için Arkadaşlık.!

Bazı sitelerde ise bazı kadınlar karşısındaki erkekler ile sadece parası için arkadaşlık yapabiliyor ne yazık ki. Bu gibi durumlarda lütfen daha dikkatli davranmanızı rica ediyoruz. Hiçbir kadının sizi kullanmasına müsaade etmeyin. Sizi gerçekten sevecek ve ömür boyu sizin de birliktelik yaşayacak kız arkadaşlara yönelin.

Çünkü, paranız için sizinle birlikte olan bir insandan hayır gelmez. Eninde sonunda o ilişki sonlandırılacaktır. Paranız için sizinle birlikte olan bir bayan sizi seviyor dememiz imkansız. Sizi yürekten ve kalbinden seven kadınlara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Para Tuzağı Olmayan Arkadaşlık Siteleri

Sizlerde biliyorsunuz ki birçok arkadaşlık sitesi Para Tuzağı olarak çalışmaktadır. Sizlere Gold üyelik adı altında kız arkadaş bulacaklarını, sevgili bulacaklarını ve sizleri evlendireceklerini dahi söyleyebiliyorlar.

Sevgili arkadaşlar. Böyle saçma bir şey Türkiye’de olamaz. Sizden para talep eden arkadaşlık sitelerinin tuzağına düşmeyin. Hiç bir Arkadaşlık sitesine para göndermeyin. Kız arkadaş ya da sevgili bulabilmek için birilerine para vermek zorunda değilsiniz.

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin