Sinop Dul Bayan Sitesi

Sinop İlimizde birbirinden güzel, olgun kadınlarla ve bayanlarla evlenmek için ya da sevgili olmak için konuşup tanışabilirsiniz. Sonuçta iki gönül bir olunca samanlık seyran olur demişler. Bu sitede gerçekten iyi anlaşabileceğiniz bir kadını bulabilirsiniz.

Sinop’un hangi ilçesinde yaşıyorsanız yaşayın istediğiniz her mahalleden, her ilçeden bayan arkadaş bulabilirsiniz. Sitemizde ilan paylaşan bayanlar, ayancık Boyabat, Dikmen, duran birgül erfelek, gerze, Merkez, Saraydüzü, Türkiyeli olmak üzere ülkemizde bulunan bütün şehirlerden, ilçelerden ve mahallelerden bayan arkadaşlık ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey istemizin diğer kategorilerinde de gezinmek olacaktır. Sitemizi ülkenin hatta dünyanın dört bir yanından gelen erkek arkadaş arayan bayanlarla doludur.

Sizlerde sadece Sinop ile sınırlı kalmayıp ülkemizin diğer şehirlerinde ya da ilçelerinde bulunan bayan arkadaşlarla da işlere başlayabilirsiniz. Sitemizde her gün yeni yeni ilanlar paylaşılmaktadır. Bu yüzden sitemizi her gün ziyaret ederek yeni paylaşılan ilanlara göz atabilirsiniz. Ya da dilerseniz sizlerde sitemizde ilan paylaşabilir böylelikle diğer kullanıcıların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz siz kullanıcıların tamamile rahatlığına göre dizayn edilmiştir.

Sinop Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Sitemizde ilan vermiş olan dilediğiniz dul bayanı seçerek kendisinden telefon numarası ya da WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Bu sayfamızda Sinop dan ilan veren dul bayanların neredeyse hepsi cep telefonu veya WhatsApp numaralarını bizlerle paylaşmaktadır. Ancak bizler bu telefon numaralarını herkese yayınlamamaktayız. Çünkü cep telefonu veya WhatsApp numarasını yayınladığımız taktirde bazı istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelmekteyiz.

Kimsenin rahatsızlık duymaması açısından sizler karşınızdaki kadına iletişim kurarak kendilerinden özel olarak cep telefon numaralarını ya da WhatsApp numaralarını isteyebilirsiniz. Günümüzde artık cep telefonsuz bir hayat düşünlememektedir karşınızdaki kişiye istediğiniz her saat her saniye cep telefon veya WhatsApp yoluyla ulaşabilmektesiniz. Bundan dolayı karşınızdaki kişiyi tanımanız için aslında çok gerekli bir şeydir.

Sinop Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Tabi ki evlilik kadar güzel bir şey yoktur. Ancak evliliğin iyi mi yoksa kötü mü olduğunu tamamiyle size ve karşınızdaki kişiye bağlı bir durumdur. Hayatınıza alacağınız kişi sizi vezir de eder rezil de eder. Eğer kafa dengi, kendi hayat şartlarına uyum sağlayan birini bulduysanız hiç kaçırmayın derim. Çünkü bu devirde gerçekten kafa dengi bir insanı bulmak çok zor bir olay. Evleneceğiniz kişiye çok dikkat etmelisiniz. Bu sayfamızda zaten daha önce evlilik yapmış olan bayanlar bulunmaktadır.

Dolayısıyla eğer bir evlilik sonlandıysa bu evlilik hatalı olmuş diyebiliriz. Kimse aynı hatayı iki kez ya da üç kez yapmak istemez. Çünkü hatalarımızdan ders çıkarmamız gerekmektedir. Buda geçmişte yaptığımız evlilikte yaşamış olduğunuz problemleri, hataları göz önünde bulundurarak ikinci bir evliliğe adım atmamış salaş. İkinci evlilikte de aynı hataları yaparsak eğer yine boşanma ile sonuçlanması kaçınılmaz olur.

Sinop Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Bazı kadınlar tekrardan evlenmeyi pek düşünmezler. Çünkü eğer yanlış bir evlilik yaptığın zaman bunun boşanma aşamaları bazen çok uzun sürebiliyor. E tabi bir de Çevrenizdeki herkese, eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza aklınıza gelebilecek herkese bu benim kocam diye tanıtmış olduğunuz bir insanla yollarımızı ayırmak pek de hoş bir durum olmasa gerek. Ancak bir sevgiliyle ilişkinizi bitirdiğiniz zaman bu artık çok fazla alışılagelmiş bir durumdur. Yani kocanızdan ayrılmakla sevgimizden ayrılmak arasında büyük bir fark vardır. İşte bu sebepten dolayı bazı insanlar ikinci kez evliliği düşünmezler. Tabi bunun içinde insanlara hak vermek gerekir.

♥️ SEVDA

26 yaşında esmer bir kadınım. Bazı sağlık sıkıntılarım meydana geldi. Birkaç ay hastanede kalmam gerekiyordu. Bu hastanelik sürecimde kocam başka birini bularak beni aldattı. Bundan dolayı çok yaralıyım diyebiliriz. Erkeklere güvenim hiç kalmadı. Ancak yine de yeniden bir ilişki denemek istiyorum. Ben eşine çok sadık bir insanım. Dolayısıyla karşındaki kişiden de bana sadık olmasını beklerim.

Eğer sadık olamayacak gibi bir düşünceniz varsa lütfen benimle hiçbir şekilde iletişime geçmeyin. Çünkü ben zaten yeterince üzüldüm ve gururum kırıldı. Beni en zor zamanında aldatan bir erkekle evlilik geçirdim. Bu söylemesi kolay ancak yaşaması inanılmaz zor bir durum. Şu anda sağlık açısından hiçbir problemim yok. Çok şükür bütün ameliyatların başarılı geçti ve artık iyiyim.

♥️ SEMA

33 yaşında dul ve çocuklu bir kadınım. Beş yaşında bir kız çocuğum bulunmakta. Eski eşim ne ne ben ne de çocuğum görüşmemekte. Çocuğunuz bir yaşındayken ayrılık durumu gerçekleşti. Bundan dolayı çocuğun babasını tanımıyor. Ben de çocuğuma baba olabilecek ve bana sadık kalabilecek bir erkek arıyorum. Benim için evlilik şart bir şey değildir. Ancak tabi ilerleyen süreçte evlilik isteyebilirim. Çünkü sonuç olarak baktığın zaman ben Çocuklu bir dul kadınım. Ve başımızda bir erkeğe, bir babaya ihtiyaç duyuyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

1 yorum

  1. Burda benimle ateş yakarmısın dünya çok soğuk burda benimle bir ömür bu ateşle ysnarmısın! Biz yani ikimiz yüzük takmıştık sn o yüzüğü yıllar sonra çıkardın şimdi yine takmak istiyon sn o yüzüğü artık başkasına sana ait olana tk bn artık sana ait değilim kül kedisi bn obarajın kapagını acalı yıllar oldu sn benim kadınım oldun kül kedisi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.