Tekirdağ Dul Bayanlar Sitesi

Tekirdağ’da Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Facebook Twitter Adresleri,Cep Tlf Noları,Tekirdağ Sevgili Arayan Dul Kadınlarla İletişim ve Mesajlaşma Sitesine Hoşgeldiniz.! Burada , Tekirdağda Koca Arayan , Eş arayan Dul Bayanlarla Üyeliksiz Olarak Bedava Mesajlaşabilirsiniz.! 

Tekirdağda yalnızlıktan bunalan ve yalnızlıklarını gidermek için ilan paylaşanların tek adresi seslihane bayan arkadaşlık sitesidir. Bütün ilçelerden, çerkezköy, çorlu, ergene, hayrabolu, kapaklı, malkara, marmaraereğlisi, muratlı olmak üzere her bölgeden arkadaşlık ilanlarının bulunduğu bir sayfadasınız. Sitemiz sadece tekirdağ ve ilçeleri ile sınırlı değildir.

Türkiyenin her köşesinden ilanlar gelmektedir. Bizler bu ilanları kontrol ederek onay sürecinden geçirdikten sonra yayımlamaktayız. Dolayısıyla her gün yemi insanların, yeni yüzlerin ilan verdikleri ve yayımlandıkları bir siteyiz. Her yorum yaptığınız kişiiniz kişi size aynı şekilde geri dönüş yapacak diye bir kural, bir kayde yoktur her gün sitemize yeni gelen ilanları takip ederek, değerlendirerek farklı insanlarla tanışma şansımız olduğunu unutmayın.

Sonuçta bu tanışma işleri tamamiyle karşılıklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sizin kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kişinin sizin için de aynı şeyi düşünecek diye bir zorunluluğu yoktur. Bundan dolayı ilanları takip etmiyi bırakmayıp Şansınızı diğer ilanlarımızda deneyebilirsiniz.

Tekirdağ Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Artık herkesin yedi gün 24 saat birbirleriyle haberleştikleri ve aralarındaki mesafeleri kısaltıldığı cep telefonu ve WhatsApp numaraları herkes için çok önemlidir. Sayfamızda tekirdağda yaşayan dul bayanların cep numarası veya whatsapp numarasına ulaşmanız mümkündür. Ancak bizler sitede cep telefonu veya WhatsApp numarası yayınlamanın etik olduğunu düşünmüyoruz. Bundan dolayı istediğiniz kişiden cep telefonu veya WhatsApp numarasını alabilmek için kendiniz birebir olarak sormak zorundasınız.

Sitemize ilan veren bayanlar genel olarak yorumlar üzerinden karşılarındaki kişiyle tanışarak sonrasında muhabbetlerini sosyal medya hesapları üzerine Facebook, Twitter, Instagram gibi hesaplardan devam ettiriyorlar. WhatsApp ve telefon numarası sitemizde bulunan kadınlar için son aşamadır. Çünkü telefon numarasını aldıktan sonra aslında işin büyük bir kısmını aptaltmış oluyorsunuz. Karşınızdaki kişinin telefon numarasını almak şansınızın yüksek olduğunu göstergesidir. Çünkü kimse kolay kolay kendisine 7 – 24 Ulaşabileceğiniz bir şeyi sizle paylaşmaz.

Tekirdağ Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Tekirdağ istanbula yakın olmasına ragmen biraz daha muhafazakar bir ilimizdir. O taraflarda boşanmalar pek de hoş karşılanmamakta. Hatta bütün mahallede dedikodular çıkmaktadır. Ki bizce bu durum pek de hoş değildir. Çünkü insanlar birbirleri ile uyum sağlayacaklar diye bir kural yoktur. Bazen çok güzel giden evlilikler bile ayrılıklarla sonuçlanabilmektedir.

Tabii ki kimse boşanmayı istemez ancak insanlar değişebiliyorlar. Heleki günümüzde bu kadar çok teknolojik alet ve internet kullanımı var iken insanların değişmemesi, kararların değişmesi çok olandır aslında. İşte bu yüzden evlilik yapmadan önce çok iyi düşünmek ölçüp tartmak gerekmektedir. Çünkü evlenmek çocuk oyuncağı değildir.

Tekirdağ Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Eğer sizin de arayışınız Tekirdağdan dul bir bayanla sevgili olmak önündeyse doğru noktadasınız. Ancak sizlerin de bildiği gibi Tekirdağ dediğimiz gibi İstanbul’a çok yakın bir yer olmasına rağmen bu konularda birazcık daha sıkı ve muhafazakardır. Bundan dolayı orada yaşayan dul bir bayanla gezip tozup sevgili olup bir kenara atmanız biraz sıkıntı yaratabilir. Çünkü oradaki ailelerde kızlarının ilişkilerine çok fazla müdahale etmekte. Bu yüzden karşınızdaki kadının hem onun gönlünü fet etmeniz hem de aynı zamanda ailesinin gönlünü fet etmeniz gerekmektedir.

♥️ HATİCE

28 yaşında bir Çocuklu dul bir kadınım. Kocam ile resmi olarak boşanalı tam 1:30 yıl oldu. Ben şu anda ailemle yaşamaktayım. Aynı zamanda bir fabrikada çalışmaktayım. Ancak artık ailemin evinden çıkıp kendime ait bir eve geçmek istiyorum. Ancak ailemin görüşlerinden dolayı, dul bir kadın olduğundan dolayı yalnız başıma çocuğumla birlikte yaşayamayacağımı söylüyorlar. Ve ben de ailemle birlikte yaşamaktan sıkıldım diyebiliriz. Bundan dolayı kendime yeni bir koca arayışı içerisindeyim.

Bundan dolayı ilişkiyi çok fazla uzatmadan direk evlilik olarak sonuçlandırma taraftarıyım. Birkaç aylık bir süreç birbirimizi tanımamız için yeterli olur diye düşünmekteyim. Zaten duygusal olarak inanılmaz derecede boşlukta olduğundan dolayı bana ilgi gösterecek, beni sevecek bir erkeğe ihtiyacım var. Arkadaşlarım tarafından ve akrabalarım tarafından bir kadın olduğun için fazlasıyla dışlanmaktayim. İnsanlar beni hor görüyor ve sürekli bana laf sokuyorlar.

Arama:

malkara dul bayan,
Burcu Gündoğan hakkında 727 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

6 yorum

  1. Salih yaş 37 Tekirdağ Çorlu’da ÇEVRESİN de LAFLA DEĞİL GERÇEKTEN KENDİSİNE ** BİR SIRDAŞ DOST ARAYAN BAYANLAR SADECE İKİMİZ SEN VE BEN TAMAMEN ARAMIZDA GÜVEN İÇİNDE SINIRSIZ HER KONUDA YAŞAMAK İSTEYEN BAYANLAR SAMİMİ DÜRÜSTÇE BAYANLAR ARAYIN KONUŞALIM WHATSAPP VAR 053215611** CİDDİ OLAN LAR YAZABİLİR ARAYA BİLİR” Wathsapp ve bip var Tekirdağ Çorlu İstanbul ÇEVRESİN ZENGİN bayan EŞİ yurtışında olana bayan dul bayan ve ** bayan öğretmen bayan evli mutsuz bayan yaş 18 ile 60 arası şiman bayan tombul bayan doktor bayan hemşire bayan bekar KIZLAR ev KIZLAR wathsapp bip var 0532156116**

  2. yaş 37 Tekirdağ Çorlu’da ÇEVRESİN de LAFLA DEĞİL GERÇEKTEN KENDİSİNE **** BİR SIRDAŞ DOST ARAYAN BAYANLAR SADECE İKİMİZ SEN VE BEN TAMAMEN ARAMIZDA GÜVEN İÇİNDE SINIRSIZ HER KONUDA YAŞAMAK İSTEYEN BAYANLAR SAMİMİ DÜRÜSTÇE BAYANLAR ARAYIN KONUŞALIM WHATSAPP VAR CİDDİ OLAN LAR YAZABİLİR ARAYA BİLİR” Wathsapp ve bip var Tekirdağ Çorlu İstanbul ÇEVRESİN ZENGİN bayan EŞİ yurtışında olana bayan dul bayan ve ****** bayan öğretmen bayan evli mutsuz bayan yaş 18 ile 60 arası şiman bayan tombul bayan doktor bayan hemşire bayan bekar KIZLAR ev KIZLAR wathsapp bip var 05/32/156/11/65/

  3. Merhaba ben gokhan 35 yaş üstü güzel bir dostluk arayan tanışmak isteyen gizliliğe dürüstlüğe önem veren bir bayan arkadaş arıyorum WhatsApp ta kullaniyorum tekirdag yada istanbul çevresi 40 yasinda dürüst efendi biriyim 0541 945 ** 70 sıfır beş dört bir dokuz dört beş sıfır sıfır yedi sıfır hoscakalin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.