Trabzon Dul Bayanların İlanları Sitesi

Trabzon’da Sevgili Arayan Dul Kadınlar,Evlenmek İsteyen Trabzonlu Dullar,Sevgili Arayan Dul Bayanların Cep Telefonu Numaraları,Facebook ve Twitter Adresleri,Koca Arayan , Eş Arayan Trabzonlu Dul Kadınlar Sitesine Hoşgeldiniz.!

Trabzonda yaşayan yalnız biriyseniz kesinlikle sitemize ilan vermelisiniz. Dünyanın her yerinden sitemize her gün yeni ilanlar düşmektedir. Trabzon akçaabat, araklı, arsin, beşikdüzü, çarşıbaşı, çaykara, dernekpazarı, düzköy olmak üzere her ilçeden ilanlar ile karşılaşabilirsiniz. Aradığımız illa ilk sitemize girdiğiniz zaman bulacaksınız diye bir şey söz konusu değildir. Çünkü sitemiz her gün yeni ilanlar ile güncellenmektedir.

İsterseniz her gün ya da ara ara sitemizi tekrardan konuşur edebilir size uygun yeni ilanlar olup olmadığını görebilirsiniz. Sonuçta hayat arkadaşı bulmak gerçekten kolay bir durum değildir. Sürekli olarak yeni insanlarla tanışmamız herkesi değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken şey ise sitemizi takip ederek evlenmek için ya da sevgi bulmak için sitemize girerek ilan veren diğer bayanlara da göz atabilirsiniz.

Trabzon Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Sitemizde bir çok dul kadın ya da bekar kadın cep telefon numarası ve WhatsApp numarası paylaşmaktadır. Ancak bizler numaraları alenen paylaşmama taraftarıyımz. Çünkü sizin de tahmin edebileceğiniz üzere kimsenin rahatsız edilmesine istemeyiz. Bundan dolayı eğer trabzon’da yaşayan dul bayanların cep telefon veya WhatsApp numaralarını almak istiyorsanız sitemizde Tokat şehrine ait ilanlara göz atarak yorumlar bölümünden ilham veren kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaş arayan bayanlar ilan verdikten sonra ara ara sitemizi tekrardan kontrol etmektedir. Bu kontrolleri sırasında eğer kendilerine uygun görürürler ise yorumlarınıza geri dönüş yapmaktadırlar. Yani burada yazacağınız yorum çok önemlidir. Kendinizi tanıtan, karşınızdaki için çekici olacak bir yorum yazar iseniz karşınızdaki kadının sizin yorumunuza cevap vermesi kaçınılmaz bir durum olacaktır.

Trabzon Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Bazılarımız her ne kadar kötü evlilik tecrübesi geçirmiş olursak olalım yeniden evliliğe olumlu bakmaktayız. Bu sayfamızda da trabzon da evlilik arayan dul bayanlar bulunmaktadır. Ancak siz de takdir edersiniz ki artık evlilik şart değildir. Eskiden bir erkekle görünmek, bir erkekle kafeye gitmek, bir erkekle flört etmek toplum tarafından çok tuhaf karşılanmakdaydı. Bundan dolayı insanlar tanıştıkları erkekleri iyice tanıyamadığını ilişkilerini evlilikle sonlandırmaktalardı. Bunun sonucunda bir çok yanlış evlilik meydana gelmiştir.

Bundan dolayı günümüzde artık boşanmalar iyice artmıştır. Ayrıca günümüzde bir erkekle sevgili olmak, kafeye gitmek, gezmek tozmak ve hatta aynı evde yaşamak bile fazlasıyla doğal karşılanmaktadır. bizlerde aslında bu durumu avantaja çevirmemiz gerekmektedir. Çünkü karşımızdaki kişiyi ne kadar iyi tanırsak bu bizler için çok daha iyi olacaktır. Çünkü karşımızdaki kişiyi tanımadan gerçekleştirecekimiz bir evlilikte sonucunun boşanma ya da ayrılık olmaması mümkün değildir.

Trabzon Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Yeniden evlenmek isteyen dul bayanların yanı sıra yalnızca sevgili arayan dul bayanlar da bulunmaktadır. Sonuçta biraz önce de dediğimiz gibi artık aynı evde yaşamak için ya da sevgili olmak için, gezip tozmak için illa evlenme yapmamıza gerek yoktur. Bundan dolayı insanlar bu konuda birazcık daha rahatladıkları için karşılarındaki kişiyle sadece sevgili olarak bile hayatlarını devam ettirebilmektedirler.

Aslında bu durum bizler için daha çekici bir hale gelmiştir. Çünkü biriyle evlenerek sorumluluk almak yerine sadece sevgili kalarak sorumluluğumuzu birazcık daha düşük tutarak hayatımıza bir arkadaş almış oluyoruz. Sonuçta kimse yalnız başına uzun yıllar boyu yaşayamaz. Hiç yoktan bir arkadaşa ihtiyaç duyar. Biz insanlar olarak hayatımızın her köşesinden başka bir insana ihtiyaç duyarız.

Mutlu olduğumuzda paylaşmak istediğimiz, üzgün olduğunuzda dertleşmek istediğimiz, gezip tozmak istediğimiz de yanımızda bulunacak bir insana ihtiyaç duyarız. Dolayısıyla hayatımıza alacağımız karşı cins ya da hemcinsinizin bizim bütün bu ihtiyaçlarımızı karşılamasını bekleriz.

♥️ BÜŞRA

İsmim büşra. Aslen trabzonluyum. Ancak yıllardır İstanbul’da yaşıyorum. Ailem de İstanbul’da yaşamakta. Ancak ben bir kız arkadaşımla birlikte ayrı evde yaşamaktayım. Ben havaalanında görev yapmaktayım. Bundan dolayı Arnavutköyde iş yerinden arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Dolayısıyla kendi geçimimi kendim sağlayabilmekdeyim. Ben Üç yıldır dul bir bayanım. Geçmişteki evliliğinden çocuğum bulunmamakta. Karşındaki erkeğin de çocuksuz olmasını isterim.

Daha önce evlenip boşanmış olması benim için bir sorun teşkil etmemekte. Eğer iyi anlaşır isek benim için evlilik şart değildir. Yalnızca sevgili olarak, aynı evde yaşayarak, bir ev arkadaş olarak hayatımıza devam edebiliriz. Tabi sonucunda evliliğe bağlanır mı belki de bağlanır orasını Allah bilir. Eğer kaderimizde evlenmek var ise bundan kaçamayız zaten. Müsait oldukça siteye girerek yorumları kontrol etmekteyim.

Burcu Gündoğan hakkında 725 makale
SesliTV.com Sitesinin Kurucusu ve Sahibiyim. Sitemiz ile ilgili Görüş,Öneri ve Talepleriniz için Mail Adresimden bana Ulaşabilirsiniz. [email protected] Aynı zamanda instagramdan eklemeyi de unutmayınn; burcugundogantv

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.