Tunceli Dul Bayanlar Sitesi

0
490

Tunceli’de Erkek Arayan Dullar,Sevgili Arayan Dul Kadınların Cep Telefon Numaraları , Facebook Twitter Adresleri ve Evlenmek İsteyen Tuncelili Dul Bayanlar Sitesine Hoşgeldiniz.! Burada , Koca Arayan Tunceli Dul Kadınlar ve Eş Arayan Dullar Sizlerden sadece Bir Mesaj Bekliyorlar.! Harekete geçin .!!!

Tunceli, Dersim de yaşayan bütün yalnızların toplaştığı bir sitede bulunmaktasınız. Dersim çemişgezek, hozat, mazgirt, merkez, nazımıye, ovacık, pertek, pülümür ilçelerinden bayan arkadaş ilanlarımız bulunmaktadır. Tabii ki sadece tunceli değil türkiyedeki bütün şehirlerden ilanlar paylaşılmaktadır. Eğer bu sayfada kendinize uygun ilan bulamaz iseniz hiç üzülmeyin kesinlikle sorun değil.

Diğer ilçelerimizin ya da illerimizin sayfalarına geçerek oradan da kendinize bayan arkadaş bulabilirsiniz. Sitemizde çeşit çeşit ilan bulunmaktadır. Her yaşam tarzından, her bölgeden, her şekilde ilanlar gelmektedir. Bizler bu ilanları öncelikle bir kontrol sürecinden geçirmekteyiz. Çünkü sitemizde + 18 muhabbetlerin dönmesine ya da kadınlarımıza karşı ayıp şeyler yazılmasını istemeyiz. Sitemiz tamamiyle ahlak ve saygı çerçevesinde yürütülmektedir.

Tunceli Dul Bayanların Cep Telefon Ve Whatsapp Numaraları

Tunceli bulunan dul bayanlar cep telefon ve whatsapp numaraları bazen sayfamızda paylaşmaktadırlar. Ancak biz bu kontrol sürecinde bu tarz paylaşımları sansürleyerek ya da silerek paylaşmaktayız. Çünkü yüzlerce insan bu sitemizde arkadas aramakta, bayanların rahatsız edilmesini ya da cep telefonu aracılığı ile taciz edilmesini kesinlikle istemeyiz. Bu tarz hoş olmayan durumların yaşanmasını önlemek amacı ile paylaşmamaktayız.

Ancak sizler kendileri ile sitemizde birebir olarak muhatap olma şansına sahipsiniz. Bunuda yorumlar aracılığı ile yaparak kendilerinden özel olarak cep telefon veya WhatsApp numaralarını ya da Facebook Twitter Instagram gibi adreslerini isteyebilirsiniz. Eğer kendileri de uygun görürlerse sizlerle bu adreslerini ya da cep telefon numaralarını paylaşmaktan kesinlikle çekmeyeceklerdir.

Tunceli Evlilik Arayan Dul Bayan İlanları

Sitemizde evlilik evlilik amacı ile ilan paylaşan bir çok kadın vardır. Ancak bütüncül kadınlar tahmin edeceğiniz üzere evlilik istememektedir. Çünkü evlilik süreci gerçekten çok zor bir süreçtir. Sonuçta o bambaşka bir insan ile aynı eve girmek ve onunla yaşamak hiç de kolay değildir. Belli bir yaştan sonra aileyle birlikte yaşamak bile bizler için tam bir kabusa dönerken yabancı bir erkek ile aynı eve girmek sanılanın aksine o kadar da güzel olmayabiliyor. Bunu özellikle boşanmış kadınlar çok iyi bilirler.

Çünkü kendileri daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş ve bundan pişman olarak boşanmış insanlardır. Evliliğin zor aşamalarını kendileri çok iyi bilirler. Aslında hiçbir şey kötü olarak değerlendirmemelidir. Çünkü yaşanan her şey iyi ya da kötü farketmez, birer tecrübedir. Herkes hata yaparak tecrübe edinir. Önemli olan tecrübelerimizden ders çıkartmak ve tekrar tekrar aynı hataları yapmamaktır.

Tunceli Sevgili Arayan Dul Bayan İlanları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her kadın evlilik isteyecek diye bir durum söz konusu değildir. Ancak Tunceli ile birazcık daha törelere bağlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı burada bir kadın ile yalnızca sevgili olarak, hayat arkadaşı adı altında yaşamanız pek de mümkün değildir. Bu tarz şeyler orada pek hoş karşılamamaktadır.

Bundan dolayı Tunceli’deki dul bayanlar genel olarak yeniden evlilik isteyebilirler. Eğer sevgililik sürecinde birbirinize karşı güven verir ve uyum sağladığınızı düşünür iseniz bu ilişkiye bir sonraki aşama olan evlilik evresine taşımamanız için hiçbir sebep yoktur. Burada önemli olan tek şey karşınızdaki kadına ya da erkek ile uyum sağlamanızdır.Bu uyum süreci herkes için çok önemlidir. Çünkü kimse bir kere evlendikten sonra tekrardan boşalmak istemez.

Çünkü evlendiğiniz kişiyle geçirdiğiniz zaman, alışma süreci kolay bir süreç değildir. Herkes karşılıklı olarak birbirine taviz vererek kendi hayatına karşısındakine göre düzenlemektedir. Bundan dolayı eğer boşanma durumu söz konusu olur ise emek verdiğiniz, harcadığınız bütün zaman bir kayıp olarak değerlendirilebilir.

♥️ SEDA NAZ

27 yaşında aslen dersimliyim. İstanbulda yalnız yaşayan bir kadınım. Ailem tunceli’de yaşamaktadır. Ben evlendikten sonra İstanbul’a yerleştim. Ancak boşandıktan sonra da buradaki düzenimi bozmama kararı aldım. Burada bir okulda muhasebeci olarak çalışmaktayım. Aradığım kocamın da tuncelili olmasını istiyorum. Çünkü geçmişte yaptığım evlilikte kocam İzmirliydi. Ancak kültürlerimiz gerçekten çatışıyordu.

Bu durumun yaşanmaması adına bu seferki şansıma kendi kültüründen, kendi gelenek ve göreneklerinden olan biri ile değerlendirmek istiyorum. Bu sefer sevgililik sürecine biraz daha uzun tutma taraftarıyım. Çünkü tekrardan boşanmama ailem katiyen karşı çıkacaktır. Çünkü biz de boşanmak pek de hoş karşılanan bir durum değildir. Bundan dolayı iyice emin olmadan kimseyle izdivaç gerçekleştirmeyi düşünmüyorum. Müsait olduğum her an sitedeki ilanı mı kontrol ederek yorumlara bakacağım.

Cevap Ver

Yorumunuzu Girin
Adınızı Girin